LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bie nga kati i gjashtë në Korçë/ Vajza në gjendje kritike për jetën

23 Shkurt 2020, 15:41, Politikë CNA

Një vajzë ka rënë nga kati i gjashtë në Korçë, pak momente më parë.

Mësohet se vajza 30-vjeçare ka rënë nga taraca e një lokali dhe është në gjendje kritike për jetën.

Nga informacionet paraprake, ende nuk bëhet me dije identiteti apo rrethanat se si e reja ra nga lartësia, por është dërguar menjëherë në spital.

Ndërkohë, policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të saj./ CNA.al

Lajmet e fundit nga