LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto/Nga femra Barbie tek ajo me gjoksin më të madh në botë,10 rastet e rekordeve Guinnes

5 Maj 2019, 11:40, Kuriozitete CNA

Jo të gjithë njerëzit janë njësoj në këtë botë por këto raste janë tepër të vecanta dhe janë futur në rekordet Guiness. Bright Side rendit më poshtë 10 femrat më të pazakonta që nuk na i kanë zënë ndonjëherë sytë.

 

 

 

Lajmet e fundit nga