LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video-Paralajmërimi i frikshëm i Berishës/ Po dridhen themelet

5 Dhjetor 2018, 11:12, Aktualitet CNA

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka reaguar sërish në lidhje me protestën e studentëve, të cilët kërkojnë të hiqet tarifa shtesë për provimet e mbartura.

Në një postim në rrjetet sociale, Berisha paralajmëron se po dridhen themelet e shtetit, ndërsa thekson se Rama është drejt kapitullimit.

?Studentët me protesten e tyre gjigande po bejne te dridhen themelet e Narkoshtetit. Kallam Deshtaku dhe narkoministrat e tij drejt kapitullimit.

Ju bej thirrje qytetareve te bashkohen me studentet. Ata kane te drejte. Studentet do fitojne! Sb?-shkruan Berisha në postimin e tij.

 

Video-Thirrja e fortë e Berishës/ Bashkohuni kundër gjobave të turpshme të narkoqeverisë bandite

Lajmet e fundit nga