LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nis transmetimi i serialit të parë turk me vampirë/ Pjesë e kastit janë shumë aktorë të njohur

10 Prill 2018, 20:30, Lifestyle CNA

Një lloj tjetër serali ka nisur në Turqi dhe mendohet se do të jetë një sprovë për kinemanë turke në tërësi. Bëhet fjalë për një serial me vampirë, që ende nuk dihet sa do ta fitojë vëmendjen e publikut. Mendohet se do të jenë vetëm 8-10 episode për këtë serial dhe në role kryesore janë aktorë të njohur për publikun, si: Elçin Sangu (Defne e serialit ?Dashuri me qera?), Kurim Bursin, Birak Sokullu (Petro i serialit ?Kurt Sejiti dhe Sura?) dhe Selma Ergeç (Sulltanesha Hatixhe e serialit ?Sulejmani i madhërishëm?).

Aktorja e ?Dashuri me Qira? interpreton si Mia ndërsa aktori i ?Flakë pasioni? si Numel. Kerem Bursin interpreton personazhin negativ Dmitry.
Qëllimi i Mias do të jetë shkatërrimi i Dmitry-t i cili kohë më parë e shëndërroi nga një humane në një vampire . Disa ditë më parë është publikuar trailer i serialit. Shihni si janë shëndërruar aktorët tanë të preferuar në vampirë.
Në postimin e saj në instagram, Elcin shkruan:
«Mos kini frikë por ata po vijnë. Janë mes nesh dhe kanë vendosur të marrin gjithçka që kemi në posedim.??/CNA.al

 

Korkmay?n ama geliyoruz? Dünya yaln?zca bize ait san?yorduk ama onlar aram?zdalar ve elimizdeki her ?eyi almaya kararl?lar. ?????? #Ya?amayanlar yak?nda sadece BluTV?de! ? @thebursin @selmaergecofficial @birkansokullu1 @istanbul74_ #Alphan E?eli @blutv @ranfilmist

A post shared by ELÇ?N SANGU (@elcinsangu) on

Lajmet e fundit nga