LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Stil dhe ngjyra!/Vanessa Hudgens ju mëson si të ktheni koka me veshjen tuaj

12 Prill 2017, 22:45, Lifestyle CNA

Vanessa Hudgens është një nga personalitet e shumtë që do të marrin pjesë në festivalin Coachella të organizuar këtë të premte.

Bukuroshja i ka mahnitur të gjithë me veshjen e saj, teksa ka dalë nga një resort në Kaliforni.

Aktorja amerikane kishte veshur një palë pantallona xhinse me bel të lartë dhe të gjera nga fundi, të kombinuara me një bluzë të shkurtër në ngjyrë tulle dhe për t?i shtuar elegancë pamjes, kishte veshur një palë taka po në të njëjtën ngjyrë më bluzën.

Bukuroshja 28 vjeçare nuk ishte kursyer as me aksesorët, teksa mbante në vesh një palë vath të mëdhenj, dy varëse të gjata  dhe një palë syze diellishumë të veçanta.

Stil,ngjyra,elegancë dhe thjeshtësi vetëm në një veshje të aktores simpatike./CityNews

Lajmet e fundit nga