LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Skuadra e sigurisë së Khloe Kardashian ka më shumë truproja se Presidenti, ja shifra e saktë

21 Tetor 2016, 14:20, Lifestyle CNA

Khloe Kardashia  ka ncjerr një mesim shumë të vlefshëm që pas drames që përjetoi motra  saj e madhe Kim, të cilën e grabiten në Paris. Siguria e Khloe është maksimale. Mësohet se ajo ka punësuar të paktën 11 truproja që e shoqërojnë kudo që shkon dhe të gjithë janë të armatosur.

Lajmet e fundit nga