LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Papritur muzika u ndal/ Çfarë ndodhi me “Spotify”-n?

14 Janar 2023, 11:44, Tech CNA

Papritur muzika u ndal/ Çfarë ndodhi me “Spotify”-n?

Spotify u përball me probleme serioze në SHBA dhe në pjesën tjetër të botës, pasi përdoruesit  etij nuk mund të dëgjonin muzikë, duke shkaktuar panic.

Problemi është raportuar edhe në rrjete socoiale ku përdoruesit e Spotify raportuan se rreth mëngjesit të së shtunës muzika u ndal papritur, rrjeti u ndal, dheë përdoruesit që dilnin nga aplikacioni nuk  mund të hynin sërish në të.

Për fat të mirë, Spotify e njohu shpejt problemin dhe publikoi ??një njoftim në mediat e tij sociale ku u shprehen se  faqja po rregullohej.

Rreth orës 06.00 të mëngjesit, Spotify njoftoi se problem është regulluar dhe ishte rikthyer funksionim i tij. / CNA.al

 

Lajmet e fundit nga