LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kërkon të blejë ekip futbolli, modelja e “Playboy” hap llogari në faqen porno për të mbledhur para

1 Gusht 2022, 20:51, Sport CNA

Modelja e njohur e “Playboy”, Daniela Çavez, ëndërron që të bëhet pronare e një klubi futbolli. Dëshira e saj për të blerë klubin kilian O’Higgins FC, e ka shtyrë që tashmë të marrë një nismë të veçantë.

Duke synuar që të mbledhë sa më shumë para për të blerë këtë klub, ajo ka hapur një llogari në faqen “Only Fans” ku ndjekësve mund t’u shpërndahet edhe përmbajtje pornografike kundrejt pagesës. Ajo ka bërë të ditur se ka mbledhur deri tani 5 milionë dollarë për të realizuar objektivin që i ka vënë vetes. Sipas Çavez, klubi kushton 20 milionë dollarë dhe ky është objektivi që i ka vënë vetes, ndaj është regjistruar në “Only Fans”.


Për të bindur tifozët, ajo bëri të ditur se do të bënte “dhurata VIP” për mbështetësit që do të shpërndanin në rrjetet sociale adresën e saj në këtë faqe.

Sipas mediave kiliane, drejtuesit aktualë të klubit kanë refuzuar dy oferta të modeles për të blerë O’Higgins FC. Por ajo vazhdon me fushatën e saj, e bindur se nëse mbledh këtë shifër, do të mund të ndryshojë mendjen e pronarëve aktualë. Pak kohë më parë ajo ka qenë një nga donatoret e Klub Deportivo Rankagua Sur, gjithashtu në Kili, në kategoritë e ulëta.

Lajmet e fundit nga