LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vajza e tyre sot mbush 2 vjeçe/ Elia Zaharia publikon foton e veçantë

22 Tetor 2022, 15:53, Lifestyle CNA

Vajza e tyre sot mbush 2 vjeçe/ Elia Zaharia publikon foton e

Elia Zaharia dhe Princ Leka kanë festuar sot dyvjetorin e vogëlushes së tyre Geraldina.

Çifti nuk ka hezituar që herë pas here të postojë foto të vogëlushes, por në këtë ditë ata zgjodhën të ndajnë me ndjekësit një foto të bukur familjare për këtë datë të shënuar të familjes Leka.

 “Sot vogëlushja jonë mbushi 2 vjeç Falenderoj çdo ditë Zotin për këtë bekim që ma mbushi jetën me lumturi! Lutem që të gëzosh shëndet, ta ruash zemrën e bardhë e plot dashuri, siç e ke tani, drita ime! Do doja të shihja vetëm buzëqeshje në fytyrën tënde zogu im pushverdhë…Kur qesh ti, për mua qesh i gjithë universi dhe zemra ime çel në çdo përkëdhelje tënden”, shkruan Elia në postimin e saj./CNA.al

Vajza e tyre sot mbush 2 vjeçe/ Elia Zaharia publikon foton e

Vajza e tyre sot mbush 2 vjeçe/ Elia Zaharia publikon foton e

Lajmet e fundit nga