LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Halloween 2022/ Të frikshëm dhe seksi, si u maskuan VIP-at shqiptarë?

30 Tetor 2022, 14:46, Lifestyle CNA

Halloween 2022/ Të frikshëm dhe seksi, si u maskuan VIP-at

Halloween është një festë e cila bën bashkë shumë njerëz në mbarë botën, në festa të frikshme.

Të gjithë zgjedhin të maskohen, disa zgjedhin të vishen si personazhet e tyre të preferuar, e disa të tjerë preferojnë të maskohen në një mënyrë mjaft të frikshme.

Por si janë maskuar VIP-at shqiptarë këtë vit?

Elvana Gjata ka zgjedhur që të vishet si këngëtarja nga Kosova Gili. Këtë look që ju e shikoni më poshtë Gili e ka veshur vite më parë.

Halloween 2022/ Të frikshëm dhe seksi, si u maskuan VIP-at

Halloween 2022/ Të frikshëm dhe seksi, si u maskuan VIP-at

Bora Zemani është bërë si personazhi i saj i dashur “Elvira”. Një vajzë delikate dhe me një pamje të dëlirë. Si rrallë herë shohim moderatoren me flokë bjonde, të cilat i shkojnë shumë si dhe me sy ngjyrë të hapur.

Halloween 2022/ Të frikshëm dhe seksi, si u maskuan VIP-at

Halloween 2022/ Të frikshëm dhe seksi, si u maskuan VIP-at

Trejsi Sejdini ka zgjedhur që të vishet si ikona Pamela Andërson. Ajo është shfaqur mjaft provokuese, nën një ndriçim të errët. Por si gjithmonë mjaft tërheqëse.

Halloween 2022/ Të frikshëm dhe seksi, si u maskuan VIP-at

Halloween 2022/ Të frikshëm dhe seksi, si u maskuan VIP-at

Ronela Hajati, ka zgjedhur një maskim të frikshëm. Lente sysh dhe buzë më të kuqe të përgjakshme, një vampire e vërtetë./CNA.al

Halloween 2022/ Të frikshëm dhe seksi, si u maskuan VIP-at

Lajmet e fundit nga