LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Java e fundit e shtatorit nuk do të jetë e mirë për të dashuruarit/ Ja çfarë thotë astrologu Paolo Fox

25 Shtator 2022, 09:35, Horoskopi CNA
Java e fundit e shtatorit nuk do të jetë e mirë për të
Paolo Fox, astrologu italian

DASHI

Kundërshtimi i ri i Diellit paralajmëron teprimet e entuziazmit. Nëse një histori nuk është e përcaktuar mirë, kujdes nga provokimet mes datës 25 dhe 26 shtator. Prej disa kohësh ka braktisje dhe rikuperime. Megjithatë, në javën e ardhshme ka më shumë shpresë dhe e premtja do të jetë dita e takimeve të mira. Nëse dëshironi të rikuperoni një marrëdhënie, do t'ju duhet durim, veçanërisht në fundjavë.

DEMI

Në këtë moment, kërkoni qetësinë, duke shmangur xhelozitë dhe komplikimet, por java do jetë të jetë plot tensione dhe nervozizëm. Marrëdhëniet që dukeshin më të qëndrueshme mund të tronditen nga këta yje të veçantë. Nëse ka një ndarje të vazhdueshme, nuk ka kthim prapa.

BINJAKËT

Do të jetë e mundur të rikuperoni një histori që ka rënë në fund, ndërkohë që mund të lindin lidhje premtuese. Çiftet e forta do mund të bëjnë projekte të rëndësishme.

GAFORRJA

Zhgënjimet në dashuri peshojnë shumë, sidomos për ata që kanë një shpirt të ndjeshëm si juaji. Shmangni komplikimet dhe hakmarrjet. Megjithatë, takime të këndshme të herëpashershme do të jenë të mundshme. Nëse jeni çift, animoni marrëdhënien me më shumë dialog, duke organizuar një udhëtim apo një moment intimiteti në fund të muajit.

LUANI

Moment rikuperimi për lidhjet romantike. Do të jeni mjaft të diskutueshëm mes datës 28 dhe 29 për shkak të Hënës së kundërt.

VIRGJËRESHA

Javën e kaluar me Venusin në shenjë: do të keni mundësi të forconi një histori dashurie. Nëse jeni çift, do të jetë koha për të bërë zgjedhje të rëndësishme dhe për të folur për çështjet familjare.

PESHORJA

Keni një horoskop premtues dhe nga data 29, Afërdita arrin në shenjë. Nëse shfaqet dikush i ri, mos hezitoni të dilni me të, pasi mund të jenë të rëndësishëm në të ardhmen. Në çift do jetë I nevojshëm rikuperimi i besimit reciprok dhe prishja e distancës që është krijuar me partnerin.

AKREPI

Ju pret një javë rikuperimi në dashuri dhe, me Hënën në shenjë në datën 28, do të jeni shumë të pasionuar. Dikush ka vendosur të ndërpresë një lidhje. Nuk do mungojnë lajmet dhe takimet.

SHIGJETARI

Me Marsin përballë do ketë probleme dhe disa ditë do të duken më të rënda, sidomos rreth datës 24. Duhet të rikuperoni besimin në dashuri. E shtuna do të jetë një ditë e ngadaltë.

BRICJAPI

Me siguri keni një dëshirë të madhe për emocione të sinqerta, larg atyre që ju kanë tradhtuar besimin. Kushtojuni vëmendje fjalëve në datën 26, ndërsa në datën 29 mund të vijë një emocion pozitiv. Jeta në çift do shkojë sërish e qetë.

UJORI

Marrëdhëniet që kanë lindur tani janë shumë interesante, nga data 29 edhe më shumë me Venusin favorizues. Mund të ndodhë papritur një vështrim magnetik ose një detaj që ju përfshin. Në çift mund të lindin mosmarrëveshje të vogla, por përpiquni të mos debatoni për çështje që kanë të bëjnë me fëmijët, paratë dhe shtëpinë.

PESHQIT

Së shpejti, Venusi nuk do të jetë në kundërshtim, por për momentin do ta keni të vështirë të besoni në dashuri. Nga data 29 do të jetë e mundur të rikuperohet një histori.Do të përjetoni emocione mes të enjtes dhe të premtes./ CNA.al

Lajmet e fundit nga