LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Prince Harry's close friend reveals the couple/ What their life is like inside the walls of the house

2022-09-23 11:18:00, Lifestyle CNA

Prince Harry's close friend reveals the couple/ What their life is like

Their recent reviews have shown a lot, but people will always be skeptical of Britain's highest profile couple and not just Meghan Markle and Prince Harry. The latter recently renounced the royal family for the safety of his wife.

Recently, a close friend of the Tyler Perry couple has revealed some of the duo's secrets regarding their relationship. Among other things, he said that their love is true and invincible.

“Ajo që unë di për ata të dy dhe ajo që dua që bota të dijë, është se sa shumë e duan ata njëri-tjetrin,” tha ai. Më tej, shtoi: “Ata gjetën njëri-tjetrin, gjë që nuk kishte gjasa. Dashuria e tyre është me të vërtetë prekëse dhe thjesht doja të bëja gjithçka që mundja për t’i mbështetur.”

Kujtojmë se Perry ishte ndër të paktët persona të cilët mbështetën Meghan dhe Princ Harryn pas largumit të tyre nga familja mbretërore, ku i ndihmoi ata të zhvendosen në Amerikë. Harry, Meghan dhe djali i tyre, Archie, qëndruan në shtëpinë e Perry për tre muaj përpara se Duka dhe Dukesha e Sussex-it të blinin shtëpinë e tyre në Montecito, Kaliforni./CNA.al Burimi: The People

 

Lajmet e fundit nga