LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bebe Rexha arrin një tjetër sukses/ Çfarë e bëri të përlotet këngëtaren shqiptare

2022-09-24 10:25:00, Lifestyle CNA
Bebe Rexha arrin një tjetër sukses/ Çfarë e bëri
Këngëtarja Bebe Rexha

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, është duke përjetuar një tjetër sukses.

Kënga e saj “I’m good (Blue)” është renditur lart në top listat e Spotify, Apple Music dhe iTunes.

Ky projekt e ka bërë shqiptaren të renditet në vendin e parë në Mbretërinë e Bashkuar.

Ka qenë pikërisht kjo gjë që e ka bërë Bebe Rexhën të përjetojë emocione të forta dhe të përlotet nga gëzimi.

Ajo ka publikuar një Instastory ku falenderon të gjithë ndjekësit që e mbështesin.

“Zyrtarisht e para në Mbretërinë e Bashkuar. Faleminderit të gjithë fansave”, shprehet këngëtarja./ B.A. – CNA.al

Bebe Rexha arrin një tjetër sukses/ Çfarë e bëri

Bebe Rexha arrin një tjetër sukses/ Çfarë e bëri

Lajmet e fundit nga