LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Si asnjëherë më parë, euro në kuotën e 111.7 lekëve/ Kursi i këmbimit, 20 Prill 2023

2023-04-20 07:24:00, Ekonomi CNA
Si asnjëherë më parë, euro në kuotën e 111.7
Foto ilustruese

Sot, më 20 prill 2023, dollari amerikan blihet me 101.9 lekë dhe shitet me 102.9 lekë.

Euro blihet me 111.7 lekë dhe shitet 112.5 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 126.2 lekë dhe shitet me 127.5 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 112.9 lekë, ndërsa në shitje me 113.9 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 75.5 lekë dhe në shitje me 77.5 lekë.

Për më tepër shihni tabelën e mëposhtme./CNA.al

Si asnjëherë më parë, euro në kuotën e 111.7

Lajmet e fundit nga