LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Hidden camera/Prostitution in the flower garden of the palace: 30 thousand Lek in the car, 50 thousand in the hotel

2022-11-01 21:21:10, Denoncim CNA

Hidden camera/Prostitution in the flower garden of the palace: 30 thousand Lek

Residents of the area at the bend of Kamza complain to the editors of the show Stop on TV Klan that near their palace there is prostitution activity.

A lady reports that it is difficult for her to pass normally towards her apartment, so many times the residents have also notified the police. But nothing is happening.

“Përshëndetje! Dua të bëj një denoncim pranë redaksisë tuaj! Te kthesa e Kamzës, te lulishtja, te vendi i taksive, te kompleksi Malajzian i pallateve, janë disa prostituta, të cilat punojnë aty dhe kryejnë marrëdhënie seksuale në vende të hapura, në vende publike, në park fëmijësh. Unë si familjare, me dy fëmijë që jam, kam bërë disa herë denoncime, bashkë me disa anëtarë të tjerë të kompleksit pranë policisë, por gjithmonë kanë rënë në vesh të shurdhët, pa asnjëlloj përgjigje. Ato bëjnë skena, dëgjohen zhurma, aktin seksual e kryejnë në rrugë, ose te këndet e lojrave, nëpër ferra, nëpër shkurre, gjë që për një kompleks, kryesisht familjarësh, është shumë e pakëndshme dhe shumë e sikletshme. Kjo gjë na ka vënë shumë në pozitë të gjithëve dhe nuk po dimë tanimë, ku të denoncojmë dhe ku të shkojmë, prandaj e vetmja zgjidhje, që kemi ne, jeni ju. Jeni të vetmit, që kemi besim”, thuhet në denoncimin e qytetares.

Kamera e fshehtë e “Stop” ishte në vendin ku zonja pretendon se ushtrohet prostitucion. Ne provuam se shqetësimi i banorëve ishte mëse i drejtë.

Prostitucioni ushtrohej te lulishtja aty pranë ose në hotel. Agjenti i “Stop” u hoq si klient dhe bisedoi me dy prostituta. Ato i treguan çmimet dhe i thanë se mund të kryente marrëdhënie edhe jashtë me 3 mijë Lekë të reja, ose në hotel me 5 mijë Lekë të reja.

Klienti-Ma jep çikë çakmakun!

Prostituta 1-Ee jo, prit një sekondë, se të marr unë! Hë?

Klienti-Ça bën? Si je? Mirë je? Ça bëhet ndonjë gjë?

Prostituta 1-Knej pra, vërdallë, këtu.

Prostituta 1-Po ja këtu, ku më shiko.

Klienti-Mirë! Si të duash ti!

Prostituta 1-Ke ndonjë mendje ti?

Prostituta 1- 30 në makinë, 50 në hotel.

Prostituta 1-Këtu ja, te Palma ça është ajo.

Klienti-Shumë e ke 50 në hotel.

Prostituta 1-Ça të them unë?!

Klienti-Mirë, mirë! Ti ke pazarin tënd, ç’rëndësi ka? Në makinë, ku do e parkosh?

Prostituta 1-Është andej poshtë, te pallatet e verdha, se nuk të sheh njeri.

Kurse prostituta tjetër refuzon që të shkojë në hotel.

Klienti-Si je? Ça, e ke me lekë të folurin?

Prostituta 2-Jo, e kam pa lekë.

Klienti-Po fol pra, si ia kalon? Apo s’do të bëjmë muhabet?

Prostituta 2-Ja këtu është 30 mijë lekë.

Klienti-Po mos na shofin njerëzit mi, se ka dhe banorë, që vijnë.

Prostituta 2-Jo më, ja ku janë.

Klienti-Po në hotel, sa ishte?

Prostituta 2-Në hotel nuk shkoj unë.

Klienti-Do na ftohesh, o burrë!

Klienti-Pa hajde, ke prezervativ me vete?

Klienti-Po tani si, një të pr*shur, a si e ke ti?

Klienti-Një të pr*shur, 30 mijë lekë?

Klienti-Po hajde më trego njëherë vendin, se kam hall mos shikojnë banorët!

Prostituta 2-Nuk shikon njeri, ja e sheh aty.

Klienti-Po hec pra, futu, hajde!

Prostituta 2-Tu ec jena, o burrë.

Client - Will we walk together? Well, you see, he has a car, what a slave, why don't you come to the hotel, brother?

Prostitute 2- 20 is in the mouth, while sex is 30.

Customer- What about sex 30? Come on, let's go to a hotel, brother, because there are noises, there are people...

Prostitute 2- Let's do bismillah today!

Customer - Why, you have it for the first time today?

Prostitute 2- Yes, you are the first.

Client- I understand, but the idea is that I don't feel comfortable here bro, let's go to a place that...

Prostitute 2- I don't go to the hotel.

The show Stop calls on the authorities to act and take into account the concerns of the residents of the area./ tvklan.al

Lajmet e fundit nga