LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

BE nuk hap negociatat për Shqipërinë/ Rrjeti “zien” në meme

24 Qershor 2022, 20:28, Aktualitet CNA
BE nuk hap negociatat për Shqipërinë/ Rrjeti “zien”
Foto meme

Ditën e djeshme në Samitin e BE, Shqipëria mori sërish dritën e kuqe.

Negociatat nuk u hapën as këtë herë, ndërsa kryeministri Edi Rama nuk i kurseu akuzat ndaj Bullgarisë, duke e bërë përgjegjëse për situatën, për shkak të vetos ndaj Maqedonisë së Veriut.

Një pjesë e shqiptarëve duket se ishin të përgatitur për këtë vendim, ndërsa rrjeti “zien” nga memet, duke ironizuar qeverinë dhe kryeministrin Rama.

Për më shumë, ndiqni galerinë fotografike më poshtë./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga