LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi i ditës, 1 Maj 2022

1 Maj 2022, 06:10, Horoskopi CNA
Horoskopi i ditës, 1 Maj 2022

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Ditët kalojnë ngadalë pa ndjenja, ndaj mjaft më, por punoni fort për të rindezur flakën tuaj. Në punë jeni duke punuar me ritme të larta dhe nuk ndaleni, por mos e teproni dhe kaq.

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Mos u shqetësoni nëse ka keqkuptime me partnerin/en, do të rikuperoheni në fundjavë. Kujdes nga çdo koleg në punë.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Ju pëlqejnë emocionet e forta, por edhe ato janë në gjendje t?ju lodhin. Efektet ndjehen dukshëm edhe në punë.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Jeta për ju është një kazan me ndjenja të ngatërruara, përpiquni të hidhni pak dritë në tunelin e krijuar dhe të qartësoni pështjellimet. Punoni, punoni dhe punoni gjithmonë. Ndonjëherë dhe mund të pushoni!

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Pasioni i vrullshëm po vonohet, do të duhet të presim kalimin e Hënës dhe Venusit deri në fund të muajit maj 2022. Kolegët tuaj ju duan, ju jeni mentori i tyre në punë.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Jeni dyshues dhe i matur dhe nuk është domosdoshmërisht një defekt. Jeni në formë të shkëlqyer edhe në punë, por fundjava mund të sjellë disa surpriza.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Mos u bëni karremi i të gjithëve dhe mësoni të dini si të kalibroni instinktet tuaja. Në punë jeni në stres të madh, përpiquni të mos e humbni durimin.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Pasioni, vrulli, të gjitha këto ju përkasin ju dhe ato padyshim që i pëlqejnë edhe partnerit/es tuaj. Nga ana tjetër është e dukshme se ju punoni dhe madje shumë, por herë pas here lini trurin të pushojë.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Jini të sinqertë me veten. Për momentin thjesht po kërkoni një aventurë. Puna po ju ecën, por ende nuk duket asnjë shans për karrierë.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Cili është ndryshimi midis një dashurie dhe një arratisjeje? Shumë prej jush ende luftojnë për ta njohur këtë fazë. Puna nuk ju shqetëson, por jeni shumë ambicioz.

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Zemërimi dominon dashurinë, por tani kjo dukuri është bërë një konstante në jetën tuaj. Këshilla është që të kini respekt për ndjeshmërinë e partnerit/es tuaj. Puna po ecën mirë, lajme të mira priten javën e ardhshme.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Konfuzioni mbretëron në zemrën tuaj, por thellë brenda jush duket se kjo gjendje po ju pëlqen, jeni duke e shijuar. Puna është e lodhshme dhe rutina ju mërzit, bëni durim./CNA.al

Lajmet e fundit nga