LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Poni bën këngë për Beniadën/ Reagimi i modeles nuk duhet humbur

14 Shkurt 2022, 17:11, Lifestyle CNA
Poni bën këngë për Beniadën/ Reagimi i modeles nuk

Këngëtarja e njohur e muzikës së lehtë dhe popullore Poni pak ditë më parë ka publikuar këngën e saj më të re në të cilën ka përmenduar modelen Beniada Nishani .

Kënga menjëherë ka bërë xhiron e rrjetit dhe është pëlqyer nga publiku, por edhe vetë modeles Beniada Nishani.

Teksa kënga e Beniadës është dëgjuar në shtëpi, modelja është emocionuar pafund, madje dhe është përlotur.

Ajo e ka falenderuar këngëtaren duke shprehur të gjithë simpatinë që ka për të./A.E-CNA.al

 

Lajmet e fundit nga