LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Komentuesit "masakrojnë" ish zëdhënësen e Bashës që bënte seks në varkë

17 Nëntor 2021, 19:12, Politikë CNA

Oriela Nebijaj, ish zëdhënësja e Bashës, së cilës i pëlqen seksi në varkë, ditët e fundit po shfaqet me deklarata politike.

Në një intervistë të realizuar më parë, në emisionin ?Mos i fol shoferit?, është pyetur nga moderatorja Rudina Dembacaj se ku është vendi më i çuditshëm ku ka bërë seks.

?Nuk kam, nuk kam edhe më vjen shumë keq që nuk kam kështu, është e tmerrshme, një jetë ka njeriu. Varet se çfarë do konsideroje vend të çuditshëm?në varkë?, ka thënë Oriela Nebijaj.

Nga seksi në varkë ajo është zhvendosur në zyrat e Bashës. Nebijaj, romantikja e seksit ka shkruar në rrjetet sociale: ?Nuk mu nda 18 Dhjetori.?

Deklarata e saj është pasuar me reagimin e demokratëve. Ata i janë përveshur Orit të seksit në varkë duke i thënë se, Kuvendi i Demokratëve do të mblidhet me 11 Dhjetor.

?Ti je nga ato që të përdori Bashuci, s?të dha as mandat e asgjë, të njejtën gjë po bën përseri.

11 dhjetori, dita e çlirimit të Partise Demokratike prej sorrosistëve, palaçove dhe perversëve!!?, shkruan një demokrat.

Gjithashtu ata i kanë përmendur një deklaratë të saj kur shprehej se nëse Basha do të humbë zgjedhjet duhet të japë dorëheqjen.

?Po ti deklarove do iki Basha po humbi zgjedhjet,dhe unë që të besova!/ CNA.al

 

Kandidatja e Bashës: Kur bëja seks në varkë

Lajmet e fundit nga