LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Uragani Berisha” zbret nesër në Kavajë/ Foltorja në bastionin e demokratëve që u humb nga Basha

25 Tetor 2021, 07:47, Politikë CNA

Foltorja do të zbresë nesër në qytetine Kavajës. Në një qytet që në 30 vite është quajtur bastion i demokratëve dhe që është humbur nga Lulzim Basha dhe kompania e tij.

Ish kryeministri Sali Berisha, me anë të një postimi në rrjete sociale, ka dhënë një mesazh për të gjithë demokratët që t?i bashkohen Foltores në Kavajë.

?Nesër ditën e martë me datën 26 tetor në ora 17:00 në Pallatin e Kulturës të qytetit të Kavajës do mbahet ?Foltorja: Për një Parti Demokratike më të bashkuar, më të fortë, më të hapur?.

Ftoj demokratet dhe demokratët e Kavajës të marrin pjesë. Vetëm të bashkuar fitojmë?, ka shkruar Berisha./CNA.al

Lajmet e fundit nga