LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Shumë faleminderit Zonja Kancelare”/ Ambasada gjermane përshëndet vizitën e Merkel në Shqipëri

14 Shtator 2021, 17:13, Politikë CNA
“Shumë faleminderit Zonja Kancelare”/ Ambasada gjermane

Kancelaria gjermane, Angela Merkel ka përfunduar  vizitën zyrtare në Shqipëri, ndërsa është përciellë pak më parë në aeroport nga kryeministri Edi Rama.

Ambasada gjermane e ka konsideruar një ditë të sukseshme të mbushur me biseda të mira, ndërsa i uron kancelares udhëtim të mbarë.

?Mbyllja e një dite të pasur me ngjarje me Kancelaren Angela Merkel. Një ditë e suksesshme mbushur me biseda të mira. Shumë falemnderit Zonja Kancelare dhe udhëtim të mbarë!?/CNA.al

 

Lajmet e fundit nga