LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO-Si rrallëherë/ Poni prezanton të birin, ja urimi i veçantë për ditëlindje

6 Gusht 2021, 15:15, Lifestyle CNA
FOTO-Si rrallëherë/ Poni prezanton të birin, ja urimi i

Poni është një nga këngëtaret që jetën private dhe familjare ka preferuar ta mbajë gjithnjë larg ekranit.

Karriera e saj muzikore dhe suksesi kanë folur për këngëtaren gjithë këto vite që ajo është pjesë e muzikës së lehtë dhe popullore.

Së fundi, Poni ka bërë një përjashtim të vogël duke na prezantuar me të birin në ditëlindjen e tij të 10.

Ajo ka publikuar një foto ku tregon djalin e saj se sa është rritur dhe krahas bën dedikimin e bukur për të.

?Në këtë orë, para 10 viteve erdhe në jetë ti dritë e syve të mi! Faleminderit zot për bekimin më të madh në jetë! U bëfsh 100 vjeç shpirti im i bukur?, ka shkruar Poni krahas fotos./CNA.al

Lajmet e fundit nga