LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

WhatsApp vjen me një surprizë për ditën e nënës

8 Maj 2021, 14:20, Tech CNA

Në ditën e Nënës WhatsApp ka lëshuar një paketë të re me emoji të quajtur Mama Love e cila mund të shkarkohet falas nga përdoruesit e Android dhe iOS. Ka madhësi 2.7 MB dhe përfshin 11 afishe të animuara që ofrojnë një sërë emocionesh që përdoruesit mund të shprehin në Ditën e Nënës duke përdorur këto afishe.

Shkarkoni paketën e ngjitjeve Mama Love në whatsApp

Lajmet e fundit nga