Connect with Us

E arratisur prej muajsh/ Fjolla Morina i jep fund beqarisë

Showbizz

E arratisur prej muajsh/ Fjolla Morina i jep fund beqarisë

Publikuar

-

Fjolla Morina konfuzon fansat/ Pozon me rroba banjo por nuk shohim barkun e rrumbullakosur

Këngëtarja Fjolla Morinë që nga muaji Janar është arratisur nga banesa  në Kukës ku qëndronte nën arrest. Gjatë kësaj kohe ajo ka qenë shumë e komentuar në media për historinë e saj të dashurisë me Fisnik Sylën.

Pak ditë më parë Gjykata e Kukësit vendosi masën arrest me burg për këngëtaren, por ajo ende nuk ka reaguar në lidhje me lajmet që kanë qarkulluar.

LEXO EDHE:  Ishte nisur me 14 kilogram drogë drejt Tiranës/ Arrestohet 53 vjeçari nga Peshkopia

Së fundi Prive ka zbuluar se Fjolla i ka dhënë fund beqarisë ditën e Shën Valentinit. Madje ka veshur edhe fustanin e bardhë të nusërisë.

Por këtë herë ka vendosur të bëjë gjithçka larg syrit mediatik.

Kujtojmë se në shtator të vitit të kaluar Fjolla u kap në pikën kufitare në Morinë nga policia, ku në makinën e saj u gjetën dy armë dhe fishekë./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Me gotën e rakisë mbi kokë/ Dua Lipa hedh valle me këngët popullore shqiptare

Publikuar

-

Nga

Me gotën e rakisë mbi kokë/ Dua Lipa hedh valle me këngët popullore shqiptare

Këngëtarja Dua Lipa duket se po i shijon në maksimum pushimet e saj në Shqipëri.

Këngëtarja ka vizituar disa prej vendeve më të bukura të Shqipërisë, ku së fundi po pushon në Jug.

Ajo ka publikuar një video ku shihet teksa kërcen me muzikë popullore dhe mban mbi kokë gotën e rakisë.

“Më trego që je shqiptar, pa ma thënë që je shqiptar”, ka shkruar këngëtarja përkrah videos./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Moderatorja e thotë troç/ “Intervista më e dobët ka qenë me Jasminën”

Publikuar

-

Nga

Moderatorja e njohur Erjona Rusi është shprehur pa doreza duke e cilësuar intervistën me ish konkurrenten e Përputhen Jasmina Kadriu si më të dobtën.

Përveç kësaj, e ftuar në emisionin “Pushime on Top”, Eriona ka zbuluar se personazhi që nuk do të donte të intervistonte kurrë është Edi Rama.

Ndër të tjera u shpreh se intervista që ka shijuar më shumë është ajo me Zoran Zaev .

Pjesë nga intervista

Flori Gjini: Intervista më e mirë që ke marrë ndonjëherë?

Erjona Rusi: E kam shijuar, sepse ishte shumë e rëndësishme, Zoran Zaev. Ka qenë madje intervista e parë e plotë për një media shqiptare, që ja kam marrë unë. Dhe ishte e para ku ai lëshoi ‘bombat’ e famshme të përgjimeve. Ishte e jashtëzakonshme.

LEXO EDHE:  E papritur!/ Brenda familjes mbretërore do ketë një dasëm homoseksualësh

LEXO EDHE:  Përpjekjet e fundit për të shpëtuar martesën/ Kim Kardashian dhe Kaney West marrin vendimin

Flori Gjini: Intervista më e dobët?

Erjona Rusi: Me një nga vajzat e Për’puthen, Jasmina.

Flori Gjini: Intervista që nuk do të doje të bëjë asnjëherë?

Erjona Rusi: Nuk jam shumë e bindur, por mbase Edi Ramën. Nuk do doja ta intervistoja./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-Të gjithë sytë te Serena/ Arjoni dhe partnerja e tij “nxehin” rrjetin

Publikuar

-

Nga

FOTO-Të gjithë sytë te Serena/ Arjoni dhe partnerja e tij "nxehin" rrjetin

Ish konkurrenti i Përputhen, Arjon Luli dhe partnerja e tij Serena Sula janë një nga çiftet më pa komplekse dhe të komentuar për momentn.

Dyshja dinë gjithnjë të tërheqin vëmendjen e ndjekësve me foto provokuese që publikojnë në rrjetet sociale.

Së fundi dyshja shfaqen duke u puthur dhe të gjithë ndjekësit i kthyer sytë nga poza shumë provokuese e Serenës, e cila nuk lë rast pa treguar format e trupit./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE