LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dinakë dhe tinëzarë/ Kjo është shenja më mashtruese e horoskopit

24 Tetor 2020, 14:24, Horoskopi CNA

Janë dinakë e tinëzarë dhe do t?ju bindin se ata në fakt i keni shoqërinë më të mirë. E dinë saktësisht si t?ju përfitojnë.

Në fillim do t?ua bëjnë qejfin maksimalisht, por pas një kohe, kur e kuptojnë se ?ju kanë? dhe se më nuk janë të detyruar të përpiqen, fillojnë të tregojnë fytyrën e tyre të vërtetë.

Rëndom luajnë lojën ngrohtë-ftohtë: sa janë plot dashuri, sa krejt të painteresuar. Kur mërziten së luajturi me ju, do t?ju shfrytëzojnë materialisht apo emocionalisht, dhe të zhduken pa gjurmë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga