LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi për ditën e sotme/ Të papriturat që kanë rezervuar yjet për ju

30 Shtator 2020, 07:55, Horoskopi CNA

Diçka mund t?ju shqetësojë, ju duket se nuk jeni në gjendje të gjeni një zgjidhje për një situate të komplikuar që po kaloni. Por nëse ekziston një shenjë që nuk u pëlqen ta humbin, është e juaja. Për më tepër, disa njerëz përjetojnë keq atë që po ndodh, ose anasjelltas atë që nuk po ndodh. Ndoshta ngjarjet e fundit ju kanë nervozuar, ose ju kanë detyruar të ndryshoni planet tuaja siç sugjerohet në horoskopin tuaj edhe për muajin .

Duhet të përfitoni ng akjo ditë për të bërë gjërat që doni më shumë, domethënë të kujdeseni për familjen, shtëpinë ose kopshtin. Disa do të jenë akoma të lumtur të kenë “oreks”, për t’u ndarë me njerëzit që duan sigurisht. Demi është shenjë e bashkëjetesës dhe kënaqësitë e vogla janë të mjaftueshme që ju të lini pas gjërat negative dhe t?i shikoni gjërat me optimizëm.

Binjakët

Marsi do të jetë në tranzit në shenjën e Dashit deri në mes të tetorit dhe jo në gjendje të mirë. Projektet tuaja do të përparojnë por do të jetë një rrugë pengesash. Dhe nëse prisni, nëse shpresoni për diçka, planifikoni kohën që është pak më dinamike nga pikëpamja profesionale. Duhet durim, por dashuria është ajo që për momentin ju ngushëllon.

Gaforrja

Ndonjëherë është më mirë të marrësh vendime kur je vërtet i sigurt se e ke situatën nën kontroll. Për momentin nuk jeni as i sigurt nëse e keni ndezur motorin, kështu që nuk mund të tërhiqeni tashmë. Të paktën, duhet të fitoni pak më shumë përvojë para se të jeni në gjendje të analizoni qartë.

Ju mund të shkoni përtej gjykimit, përtej vuajtjeve që ndjeni, përtej gjithçkaje, për të zbuluar se jeni tashmë në rrugë të mbarë për t’u ngritur . Nëse ndiheni të zhgënjyer, të zbrazur dhe të provuar nga ngjarjet e fundit, kjo do të thotë se keni ndryshuar mendimin tuaj për atë që e konsideronit themelor.

Virgjëresha

Kundërshtoni çdo gjë që nuk ju bind. Tashmë ju jeni bërë si ju vetë, kështu që lëre më nëse keni ndonjë dyshim për ata që ju rrethojnë. Ju nuk do të lini asnjë fjalë të kalojë.

Peshorja

Punoni shumë në këtë ditë, sepse kjo është pikërisht ajo që ju kërkohet në këtë kohë. Asgje tjeter. Nëse mund të vazhdoni me të gjitha takimet tuaja, ajo do të jetë tashmë një pikë e mirë fillestare.

Akrepi

Edhe nëse nuk jeni i sigurt se si të silleni gjatë kësaj kohe, nuk do të thotë që duhet të humbni durimin me të tjerët, ose të shpresoni për përmirësim. E gjitha është çështje qëndrimi.

Shigjetari

Sot do të dëshironit të përjetonit diçka të veçantë me njerëzit që doni, ose që në çdo rast provokojnë diçka brenda jush. Sidoqoftë, do të duhet të punoni pak për t’i arritur ata dhe për t’i organizuar, por do t’ia vlejë.

Bricjapi

Ju do të falni të gjitha tepricat tuaja, por gjithashtu do t’i falni ato të të tjerëve, përndryshe nuk do të kishte qëndrueshmëri dhe ju urreni mospërputhjen. Ndoshta, gjithçka që nuk ju pëlqen, varet vetëm nga kjo.

Mundohuni të vendosni më pak karburant në zjarr sot, veçanërisht me njerëzit që doni. Nëse ata tashmë kanë mendimet e tyre, ju nuk keni pse të tregoni domosdoshmërisht problemet e tyre ose ndonjë pasojë.

Peshqit

Ndoshta ju jeni mirë edhe pa disa gjëra materiale, por sigurisht jo pa afeksion , pa respekt dhe pa u vlerësuar , kështu që lini ca punë që nuk po shkojnë përpara./ CNA.al

Lajmet e fundit nga