LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Nuk doja të dukej në asnjë foto, vishja rroba që e mbulonin atë”/ Selena Gomez tregon shenjën e operacionit

25 Shtator 2020, 13:01, Lifestyle CNA
“Nuk doja të dukej në asnjë foto, vishja rroba që e

Pak vite më parë, Selena Gomez bëri një ndërhyrje në veshka. Mikja e saj më e ngushtë i dhuroi njërën veshkë dhe Selena sot ka hapur zemrën duke treguar se si e ka përjetuar operacionin dhe shenjën që ka lënë në trupin e saj.

Në fillim ajo ka treguar se ishte shumë e vështirë dhe se mundohej gjithnjë ta fshihte shenjën që kishte në trup.

?Kur bëra transplantin e veshkave, mbaj mend që ishte shumë e vështirë në fillim të tregoja shenjën.Nuk doja që të dukej në fotografi, ndaj dhe vishja gjithnjë veshje që e mbulonin atë.

Tani, më shumë se kurrë, ndihem e sigurt në atë që jam dhe dhe në atë që kam kaluar?.dhe jam krenare për këtë. Të gjithë trupat janë të bukur.?/ CNA.al

Lajmet e fundit nga