Connect with Us

Xhemi Shehu kundër mbylljes së klubeve të natës/ “Po dëgjoi Corona muzikë, të mbyti”

Showbizz

Xhemi Shehu kundër mbylljes së klubeve të natës/ “Po dëgjoi Corona muzikë, të mbyti”

Publikuar

-

Xhemi Shehu kundër mbylljes së klubeve të natës/ "Po dëgjoi Corona muzikë, të mbyti"

Masat e qeverisë për mbylljen e klubeve të natës, diskove dhe Lounge Bareve apo shërbimeve të ngjashme si në ambiente të hapura ka shkaktuar shumë reagime të personazheve të njohur në rrjetet sociale.

Pas muzikantit Elton Deda, edhe moderatorja Xhemi Shehu ka reaguar ndaj këtij vendimi me anë të një postimi në Instastory.

Ajo ka ironizuar këtë vendim duke shkruar: “Po dëgjoi corona muzikë pas orës 20:00, të mbyti, sidomos nëse je duke pirë e s’je në restorant.”

LEXO EDHE:  Nga Bislim Ahmetaj/ Kjo nuk është Shqipëria që duam, kjo është Shqipëria e ëndrrave të Edi Ramës

Ndërkaq në një postim pak orë më parë edhe muzikanti Elton Deda reagoi duke u shprehur: ”Ne muzikantet, ti bejme Live-t tona nga ora 8 e mëngjesit deri ne 10. Në këtë mënyrë shijohet kafja e mëngjesit përsëmbari. Faleminderit të gjithëve që do na mbështesni në këto orare.”- shkroi ai në një postim në Facebook.”/ CNA.al

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Mesi më këputi fare, mezi çohem nga krevati”/ Partnerja e Ledrit tregon vështirësitë e shtatzënisë

Publikuar

-

Nga

Sara Hoxha tashmë është kthyer në qendër të vëmendjes së mediave rozë, që pas konfirmimit të lidhjes me reperin Ledri Vula. Çifti janë në pritje të një vajze e cila pritet të vijë në jetë shumë shpejt.

Edhe pse me barkun e rrumbullakosur, Sara Hoxha ndan shpesh herë foto dhe video ku jep këshilla për gratë shtatzëna.

Por gjithashtu publikon foto të ndryshme duke ngjallur kuriozitetin tek ndjekësit se si po e përjeton shtatzëninë dhe a ka hasur vështirësi në kto kohë.“A ta bëj i pyetje këshu shqetesime shtazanie ke ti? Zot na ruaj, ne vdiqem te shkretet, te vjella, vap, siklet, ankth, preokupim sa herë bëjmë ecografi dhe analiza. Ca me te thon ishalla qofsh si ne foto”- shkruan ndjekësja, të cilës Sara i zbulon shqetësimet e saj.

LEXO EDHE:  Kryetarja e fondacionit ‘Down Sindrome Albania’ flet për CNA.al/ Alket Hyseni nëse ka moral të dorëhiqet

LEXO EDHE:  Rinumërimi i kutive/ Spiropali: U konfirmua humbja e Bashës

“Kam si jo. Mesi me keputi fare (ndonjehere mezi eci dhe cohem nga krevati), per analizat mos me fol se stresi dhe qefi me i madh aty qenkan bashke, vape sa te duash… por nuk i kap aparati fotografik keto edhe ska pse. Bejme foto per qef jo per hall. Te uroj shtatezani sa me te lehte.”- është përgjigjia e saj.  CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Forma bombastike dhe poza provokuese/ Kjo është modelja që po pushton Instagramin

Publikuar

-

Nga

Forma bombastike dhe poza provokuese/ Kjo është modelja që po pushton Instagramin

Bukuroshja tepër seksi, Jessica Cribbon, nuk di të ndalet me fotot provokuese dhe të nxehta në rrjetet sociale.

Modelja australiane në një intervistë të gjatë ka zbuluar, se sporti i saj i preferuar është basketbolli. Jessica është tepër aktive në Instagram ku numëron mijëra ndjekës dhe nuk mungojnë komentet pozitive për të.Më poshtë mund t’i shikoni disa foto ‘hot’ të modeles seksi me forma bombastike./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Duke mbajtur gjoksin me dorë/ Erjona Sulejmani nuk i lë vend imagjinatës me fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Duke mbajtur gjoksin me dorë/ Erjona Sulejmani nuk i lë vend imagjinatës me fotot e fundit

Erjona Sulejmani është shumë e njohur për shqiptarët pas ndarjes nga futbollisti Blerim Xhemaili. Pasi u nda ajo deklaroi se “futbollistët nuk të kënaqin në shtrat”, duke iu referuar edhe martesës së saj me Blerimin.

Ajo vijon të jetë tejet e komentuar në mediat rozë për linjat e saj trupore dhe fotot provokuese. Së fundi ajo ka publikuar disa foto ku shihet topless në një pozë mjaft të nxehtë nga jahti.Bukuroshja shkodrane nuk i ka lënë vend imagjinatës gjithashtu duke pozuar pothuajse e zhveshur pranë bregut të detit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE