LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fotot ekskluzive/ Në kasollen e Henri Çilit

19 Prill 2019, 12:30, Aktualitet CNA

Ai ka lindur aty, në Labinotin heroik. Pas shinave të trenit janë disa shtëpi të veçuara nga fshati.

Aty lindi Neim Çili i Labinotit, i cili sot është një nga emrat e “fortë” të medias, ble dhe shet portale. Flet si liberal, e po ta kuptojnë anglo-saksonët se kush po i përfaqëson idetë e tyre në Shqipëri, liberalizmi do të shkrihej fare në Shqipëri, kështu të paktën do të thoshte avokat Spartak Ngjela.

CNA.al udhëtoi aty ku ka lindur i madhi, gjigandi, i papërsëritshmi, lëpirësi i të gjithëve, shpirti dhe zemra e Lulit, Henri Çili.

Atëherë lindi si Neim, tani është bërë Henri. Atëherë lindi në kasolle, sot në Labinot shkëlqejnë vilat.

Më poshtë ja fotot si ka ndryshuar nga Neim në Henri dhe nga kasolle në vilë./CNA.al

Lajmet e fundit nga