LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

29-vjeçari kapet i zhveshur duke kryer marrëdhënie me një poni

7 Gusht 2018, 13:44, Lifestyle CNA
29-vjeçari kapet i zhveshur duke kryer marrëdhënie me një

Një i ri në Oklahoma është zënë ?mat? i zhveshur duke kryer marrëdhënie seksuale me një poni.

Sipas policisë vendase, Tyler Joseph Schlosser u vu në pranga më 1 gusht pas incidentit në qytetin Rogers.

29-vjeçari ishte parë nga një grua e cila kishte njoftuar policinë se ?një burrë lakuriq ishte duke bërë seks me një poni në mes të një fushe.? Gruaja e filmoi skenën dhe më pas ua dorëzoi autoriteteve.

I riu u shfajësua para policisë duke thënë se ishin medikamentet që pinte që e bënin që të kishte dëshira të tilla të çuditshme.

Ai u dërgua në burgun e Qarkut Rogers dhe mund të lirohet nëse paguan 50 mijë dollarë.

Lajmet e fundit nga