Connect with Us

All posts tagged "zonja"

Politikë 22:08 - 7 Dhjetor, 2019

VOA/ Largimi i Agron Tufës sjell reagime në Shqipëri

Këto ditë Drejtori i Institutit për Studime të Krimeve dhe Pasojave të Komunizmit në Shqipëri Agron Tufa kërkoi azil politik në një vend europian për shkak...

Aktualitet 21:25 - 14 Prill, 2019

Këlliçi i përgjigjet Spiropalit/ “Për zonjën pesë milionë euro të doganave…”

Kreu i FRPD-së, Belind Këlliçi, në një postim në rrjetet sociale, i është përgjigjur deklaratës së ministres, Elisa Spiropali, për protestën e opozitës. Sipas Këlliçit, e...

Fashion 12:30 - 25 Janar, 2017

Kush fshihet pas fustaneve të Zonjave të Para?

Kjo ndoshta është veshja më e rëndësishme që një Zonjë e Parë do të veshë ndonjëherë (përveç fustanit të nusërisë ndoshta). Me kalimin e viteve, inaugurimi...

Showbizz 11:52 - 1 Shtator, 2015

Kjo është zonja e Universit (FOTO)

Në Minsk  u mbajt zgjedhja për femrën më të bukur të martuar në botë. Titullin “Zonja e Universit” (Mrs. Universe), e ka marrë kanadezja Ashley Burnham....