Connect with Us

All posts tagged "zonja meri"

Politikë 14:34 - 3 Tetor, 2019

Luli si orakull/ Një sugjerim i sinqertë për kreun e Republikës së re

Kryetari i Republikës së re, Lulzim Basha, edhe pse i paaftë në politikë, duket se ka një të ardhme të ndritur në fushën e astrologjisë. Lulzim...

Aktualitet 10:51 - 14 Dhjetor, 2018

“Erë tradhtie dhe pabesie”/ Zonja Meri paralajmëron të keqen për këto shenja

Astrologia e njohur Meri Shehu ka bërë një parashikim të shenjave të horoskopit ditën e sotme, ku paralajmëron se për ditët e ardhshme na presin mjaft...

Aktualitet 11:02 - 26 Nentor, 2018

Zonja Meri nxjerr horoskopin e 2019: Kjo shenjë do ketë vitin më të vështirë

Astrologia e njohur Meri Shehu ishte e ftuar së fundmi në emisionin “N’drrimi i natës” ku foli për vitin e ri që po vjen duke zbuluar se çfarë...