Connect with Us

All posts tagged "zogu i tiranes"

“Nuk jam gay”/ Rrëfehet Zogu i Tiranës: E vërteta e arrestimit dhe jeta në burg
Showbizz 15:56 - 14 Nentor, 2020

“Nuk jam gay”/ Rrëfehet Zogu i Tiranës: E vërteta e arrestimit dhe jeta në burg

Hermes Nikaj, i njohur ndryshe si Zogu i Tiranës u kthye në qendër të vëmendjes në media ku u arrestua nga policia për “Shfrytëzim prostitucioni” dhe...

Dosja e “Zogut të Tiranës”/ Rrëfehet balerina: Ja si u gënjeva
Kronika 13:36 - 4 Nentor, 2020

Dosja e “Zogut të Tiranës”/ Rrëfehet balerina: Ja si u gënjeva

Nga Elton Qyno Mashtrimi për një ditëlindje në Maqedoni, është kthyer në festë orgjie mes parukieres Anjeza Bena, dy vajzave, njëra balerinë dhe një personi me...

Zogu i Tiranës i mbyllur “në kafaz”/ Shtyhen me tre muaj hetimet
Showbizz 23:10 - 10 Tetor, 2020

Foto +18/ Zogu i Tiranës “harbohet” në arrest shtëpie

Moderatori Hermes Nikaj, i njohur ndryshe si Zogu i Tiranës, ndodhet prej disa muajsh në “arrest shtëpie”. Zogu i Tiranës ka gjetur ngushëllime te rrjetet sociale...

“Zogu i Tiranës” në arrest shtëpie/ Ankohet nga Instagrami: Jena bo icik me shku te…
Showbizz 16:21 - 25 Shtator, 2020

“Zogu i Tiranës” në arrest shtëpie/ Ankohet nga Instagrami: Jena bo icik me shku te…

Moderatori Hermes Nikaj, i njohur ndryshe si Zogu i Tiranës, ndodhet prej disa muajsh në “arrest shtëpie”. Ndonëse përgjatë gjithë këtyre muajve nuk është ndjerë në...

Zogu i Tiranës i mbyllur “në kafaz”/ Shtyhen me tre muaj hetimet
Kronika 15:16 - 8 Gusht, 2020

Zogu i Tiranës i mbyllur “në kafaz”/ Shtyhen me tre muaj hetimet

Moderatori Hermes Nikaj, i njohur ndryshe si Zogu i Tiranës, ndodhet prej disa muajsh në “arrest shtëpie”. Mësohet se së fundmi Prokuroria e Rrethit Gjyqësor në...

Sociale 13:09 - 19 Maj, 2020

5 muaj në burg/ Dalin fotot e para të “Zogut të Tiranës” jashtë qelisë

Hermes Nikaj i njohur si ”Zogu i Tiranës”, është liruar së fundmi nga Burgu “313” në Tiranë. “Zogu i Tiranës”, u lirua nga qelia e paraburgimit...

“Nuk jam gay”/ Rrëfehet Zogu i Tiranës: E vërteta e arrestimit dhe jeta në burg
Politikë 14:04 - 22 Janar, 2020

“Zogu” hap debat në Komsionin e Sigurisë/ Murrizi: E keni përdorur për vota

Miratimi në parim i projektligjin për amnistinë në Komisionin e Sigurisë është shoqëruar me debate. Deputeti Myslim Murrizi ka reaguar ndaj deputetëve të PS -së duke...

Opinione 17:33 - 15 Janar, 2020

Nga Bledi Mane/ Më fusni edhe mua në burg, në një qeli me zogun!

E shtrenjtë dhe e papërballueshme është bërë jeta. Nëse nuk ke miq në parti, qeveria nuk të ofron punë. Privati të ofron punë por të merr...

Lajme 19:17 - 13 Janar, 2020

Rrjeti i prostitucionit dhe përgjimet “e nxehta”/ Iva Aliko rrëfen raportin me Zogun: E kanë shfrytëzuar…

Iva Aliko, e cila ka deklaruar publikisht se ka qenë e dashura e një ish deputeti kosovar, së fundmi u përfol si e përfshirë në rrjetin...

“Nuk jam gay”/ Rrëfehet Zogu i Tiranës: E vërteta e arrestimit dhe jeta në burg
Lajme 16:33 - 13 Janar, 2020

U arrestua për prostitucion/ Flet babai i “Zogut”: Djali më tha që kishin vetëm nga një pije energjike

Arrestimi i Hermes Nikajt i njohur ndryshe is “Zogu i Tiranës” ka qenë shpesh në qendër të mediave. Hermes Nikaj akuzohet për “Shfrytëzimit të prostitucionit”, dhe...

Kronika 15:21 - 9 Janar, 2020

Dalin përgjimet e reja të “Zogut të Tiranës”/ Kush është këngëtarja e përfshirë në rrjetin e prostitucionit

Dalin të tjera përgjime nga dosja e Prokurorisë, ku i përfshirë ishte Hermes Nikaj. Në përgjime dëgjohet “Zogu i Tiranës” në komunikime me femra, teksa lë...

Kronika 12:31 - 7 Janar, 2020

Zbardhen të tjera përgjime të “Zogut të Tiranës”/ Bisedat erotike, si i gjen dy klientë në një të natës polices

Hermes Nikaj, ose “Zogu i Tiranës” monitoronte një rrjet të gjerë prostitucioni në Tiranë, ku arrinte t’i gjente klientelë meshkuj, shumë vajzave që shoqëroheshin me ta....

Kronika 16:10 - 31 Dhjetor, 2019

Përgjimet e reja/ Policja në hotel me 5 burra, në skemë edhe një gazetare, “Zogu i Tiranës” telefonatë me “Turin e peshkut “ dhe biznesmenin

Një punonjëse policie me inicialet D.B dhe një gazetare me iniciale A.F, kanë qenë pjesë e grupit të vajzave që Hermes Nikaj koordinonte për takime me...

Politikë 15:04 - 30 Dhjetor, 2019

Përgjimet e “Zogut” për shitblerjen e votave/ Manjani: Meriton reagim të përgjegjshëm

Ish ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka reaguar pas përgjimeve të “Zogut të Tiranës” ku veç të tjerash flitej edhe për shit blerje votash ku përfhsihej...

Lajme 21:33 - 29 Dhjetor, 2019

Përmendej në pazaret e prostitucionit të “Zogut”/ Iva Aliko tregon të vërtetën e përgjimeve

Vajza e njohur e showbizit shqiptar, Iva Aliko ka folur për CNA.al pas publikimit të përgjimeve të “Zogut të Tiranës”, ku emri i modeles përmendej në...

Politikë 18:05 - 29 Dhjetor, 2019

“Zogu dhe Dajana shokë të Ramës/ Presim të hedhë në gjyq prokurorinë për shpifje”

Nën kryetari i LSI, Petrit Vasili ka reaguar pas publikimit të përgjimeve mes “Zogut të Tiranës” dhe moderatores Dajana Shabani për shit-blerjen e votave. Teksa ka...

Lajme 17:07 - 29 Dhjetor, 2019

U përfol për shitblerje votash me “Zogun e Tiranës”/ Reagon për herë të parë Dajana Shabani

Moderatorja e njohur Dajana Shabani ka qenë në qendër të mediave pas publikimit të disa bisedave me kolegun e saj Hermes Nikaj i njohur si “Zogu...

Kryesore Show Biz 10:32 - 22 Dhjetor, 2018

Zogu i Tiranës: Unë kam lindur në luks, shpenzoj shumë lekë

Gazetari shumë i komentuar në media e rrjete sociale dhe që tërheq shpesh vëmendjen me deklaratat e tij, Hermes Nikaj ka folur së fundmi për jetën...