Connect with Us

All posts tagged "zjarr"

Zjarri i fuqishëm përfshin disa banesa në qendër të Durrësit/ Zjarrfikëset “luftë” me flakët
Kronika 22:24 - 9 Korrik, 2020

Zjarri i fuqishëm përfshin disa banesa në qendër të Durrësit/ Zjarrfikëset “luftë” me flakët

Një zjarr i fuqishëm ka përfshirë këtë mbrëmje disa ndërtesa të vjetra në qendër të qytetit të Durrësit. Mësohet se zjarri ka rënë në lagjen numër...

Përfshihet nga flakët kati i tretë i një pallati në Korçë
Kronika 18:58 - 6 Korrik, 2020

Përfshihet nga flakët kati i tretë i një pallati në Korçë

Një apartament është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në Korçë. Mësohet se zjarri ka rënë në katin e tretë të një pallati që ndodhet në...

Kronika 15:03 - 4 Korrik, 2020

Flakët e zjarrit “përpijnë” një magazinë në Vlorë

Një zjarr i përmesave të mëdha ka rënë në një magazinë në Vlorë. Menjëherë ka nisur operacioni nga forcat zjarrfikëse për vënien nën kontroll të situatës....

Shkrumbohet banesa në Kavajë/ Pronari nxirret pa ndjenja
Kronika 20:37 - 1 Korrik, 2020

Shkrumbohet banesa në Kavajë/ Pronari nxirret pa ndjenja

Një banesë është shkrumbuar nga flakët pasditen e sotme në Kavajë. Ngjarja ndodhur rreth orës 19:30 ku një banesë në katin e dytë të një pallati...

Shkëmbim zjarri mes dy makinave/ Nuk dihet nëse ka të lënduar
Kosova & Rajoni 23:43 - 30 Qershor, 2020

Shkëmbim zjarri mes dy makinave/ Nuk dihet nëse ka të lënduar

Një përplasje me armë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Prishtinë. Ngjarja ka ndodhur pa para orës 22:00 tek Posta Kryesore, në kryeqytetin e Kosovës. “Sonte...

Kronika 09:00 - 26 Qershor, 2020

Zjarr në zyrat e arkivit shtetëror/ Digjen disa dokumente

Arkivi Shtetëror në Kukës është përfshirë nga flakët mbrëmjen e djeshme! Sipas Report Tv zjarri ka rënë një në zyrë, për shkaqe ende të paditura, teksa...

Nga Klodian Tomorri/ Haraçi i rëndë që do të paguajnë shqiptarët për Milot-Fier
Opinione 19:42 - 22 Qershor, 2020

Nga Klodian Tomorri/ Tuneli në det, qeveria në zjarr

Kete muaj Shqiperia vendosi nje rekord absolut boteror duke u ngjitur ne podin e ekonomive me investimet me te fuqishme ne infrastrukture. Ne harkun kohor te...

Kronika 12:40 - 22 Qershor, 2020

Zjarr në një pallat në Durrës/ Asfiksohen katër persona

Kabina elektrike e një pallati në lagjen 5 te qytetit të Durrësir është përfshirë nga flakët. Mësohet se tymi është shpërndare në të gjithë pallatin e...

Kronika 18:20 - 21 Qershor, 2020

Përfshihet nga flakët kati i fundit i një pallati në zonën e “Don Boskos”

Kati i fundit i një pallati në “Don Bosko” është përfshirë nga flakët. Mësohet se apartamentit është në pronësi të 60-vjeçarit M.Ç. dhe fatmirësisht nuk ka...

Kronika 18:00 - 15 Qershor, 2020

Zjarr në Tiranë/ Përfshihet nga flakët banesa e një të moshuare

Një banesë është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në Tiranë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:30 dhe flakët kanë përfshirë shtëpinë e të...

Kronika 15:04 - 15 Qershor, 2020

Zjarr në pyllin e Semanit/ Era e fortë favorizon flakët

Flakët e zjarrit kanë përfshirë pyllin e Semanit, pasditen e sotme. Mësohet se zjarri ka rënë në afërsi të stacionit të pompimit.Ndërkohë, flakëte zjarrit favorizohen nga...

Kronika 14:52 - 15 Qershor, 2020

Përfshihet nga flakët një magazinë/ Digjet malli i komunitetit rom

Një magazinë është përfshirë nga flakët pak më parë tek ish-pyjorja në qytetin e Beratit. Mësohet se nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale....

Kronika 19:08 - 14 Qershor, 2020

Shkrumbohet një banesë në Gjirokastër/ Dyshimet e para

Përfshihet nga flakët një banesë në qytetin e Gjirokastrës. Mësohet se zjarri ka rënë në banesën e shtetasit Tafil Tafili në lagjen “Zinxhira”. Nga informacionet paraprake,...

Kronika 08:43 - 14 Qershor, 2020

Shqiptari, baba i katër fëmijëve, tentoi të djegë familjen/ Humb jetën nga asfiksimi

Një 47 vjeçar shqiptar në Itali humbi jetën nga asfiksia në tentativë për të shtëpinë ku jetonte familjen e tij. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e të...

Kronika 16:50 - 13 Qershor, 2020

Kamëz/ Përfshihet nga flakët një banesë

Një banesë është përfshirë nga zjarri pasditen e sotme në Kamëz. Sipas informacioneve nga policia, ngjarja ka ndodhi rreth orës 16:15, në rrugën “Xhorxh Bush”, në...

Kronika 18:22 - 5 Qershor, 2020

Përfshihet nga flakët një vilë në Tiranë

Një vilë 2-katëshe është përfshirë nga flakët pak minuta më parë në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në zonën e ish-Kinostudios, ndërsa nde nuk dihen shkaqet e...

Kronika 19:51 - 3 Qershor, 2020

Video- Përfshihet nga flakët kati i katërt i një vile në Tiranë/ Evakuuohen banorët

Një zjarr ka përfshirë katin e katërt të një vile në zonën e Komunës së Parisit pak momente më parë. Blutë bëjnë me dije se flakët...

Kronika 17:09 - 1 Qershor, 2020

Merr flakë në ecje/ Shkrumbohet makina në Sauk

Një automjet është përfshirë nga flakët në ecje e sipër pasditen e sotme në zonën e Saukut në Tiranë. Nga hetimet paraprake dyshohet se zjarri është...

Kronika 09:31 - 31 Maj, 2020

Zjarr në një banesë në Patos/ Flakët shkrumbojnë gjithçka

Gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm, është përfshirë nga flakët nhë banesë në fshatin Kuqar të bashkisë Patos. Mësohet se zjarri ka rënë në...

Kronika 12:08 - 27 Maj, 2020

Zjarr në pyjet e Kurbinit/ Flakët favorizohen nga era

Flakët e zjarrit kanë përfshirë masivin pyjor në fshatin Skuraj të Kurbinit. Zjarri ka marrë përmasa të mëdha të favorizuara nga era dhe terreni i thyer...

Zjarri i fuqishëm përfshin disa banesa në qendër të Durrësit/ Zjarrfikëset “luftë” me flakët
Kronika 22:25 - 17 Maj, 2020

Zjarr në Tiranë/ Përfshihet nga flakët apartamenti në një pallat

Përfshihet nga flakët një apartament në katin e tretë të një pallati në Tiranë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë tek Stacioni i...

Kronika 10:34 - 14 Maj, 2020

Rrahën xhaxhain dhe i vunë zjarrin ushqimeve të bagtive/ Sherr i madh në një familje në Krujë

Dy persona janë arrestuar në Durrës dhe dy të tjerë janë proceduar në gjendje të lirë, pasi akuzohen për dhunë në familje dhe shkatërrim prone me...

Denoncim 16:34 - 11 Maj, 2020

Denoncimi: Bie zjarr në Ministrinë e Financave

“Bie zjarr në Ministrinë e Financave!” Kështu deklaron ish-kryeministri Sali Berisha duke iu referuar mesazhit të një qytetari dixhital. Në një postim në rrjetet sociale, Berisha...