Connect with Us

All posts tagged "zhduket"

Bota 17:00 - 27 Dhjetor, 2019

Zhduket helikopteri me 7 persona në bord

Një helikopter me 7 persona në bord është zhdukur pa lënë gjurmë në brigjet e Napalit të Kauai në Hawai këtë të enjte. Në bordin e...

Bota 18:48 - 10 Dhjetor, 2019

Zhduket avioni ushtarak me 28 persona në bord/ Çfarë dyshohet

Një avion ushtarak në Kili i cili po fluturonte drej Antartikut gjatë mbrëmjes së djeshme, është deklaruar i zhdukur. Raportohet se në bord ndodheshin 38 persona,...

Sociale 12:32 - 8 Dhjetor, 2019

U zhduk pa lënë gjurmë/ Gjendet në Shqipëri 14 vjeçarja greke

Para tre ditësh nëpër rrugët dhe mediat greke u shpërnda në mënyrë emergjente njoftimi për humbjen e një 14-vjeçareje nga Athina. Ditën e sotme paniku mori...

Kronika 09:54 - 10 Nentor, 2019

Doli të kërkojë bagëtitë/ Zhduket i moshuari në Kolonjë

Një i moshuar në Kolonjë ka humbur kontaktet me familjarët pasi ka dalë për të kërkuar bagëtitë. Sipas policisë, shtetasi Dhimitër Baze, rreth 74 vjeç, banues...

Kronika 21:25 - 13 Tetor, 2019

Foto/ Zhduket 18-vjeçarja shqiptare në Itali

Një 18-vjeçare shqiptare është zhdukur pa lënë gjurmë  prej tre ditësh në Itali. Bëhet fjalë për 18 vjeçaren  Lila Mile, e cila u largua pa gjurmë...

Kronika 16:58 - 13 Shtator, 2019

Zhdukja e DVD-ve që ‘fundosin’ biznesmenin/ Prokuroria thellon skandalin

Shfaqja e pamjeve filmike në procesin ndaj Suel Çelës ishte një ndër veprimet e fundit, përpara se prokuroria të shpallte pretencën për biznesmenin dhe miqtë e...

pas fjalimit te bashes
Aktualitet 19:15 - 13 Prill, 2019

Basha “zhduket” papritur/ Protestuesit çajnë kordonin i Policisë

Pas fjalimit të kreut të PD-së, Lulzim Basha në mesin e protestueve. Policia i ka bërë thirrje protestuesve me shalla dhe kapuça ti heqin ato. Mirëpo...

Aktualitet 21:36 - 2 Prill, 2019

Zhduket ish-gazetari i Klanit/ Familja e shpall në kërkim

Ish-gazetari i Tv Klan, Lazion Cini, 30 vjeç, është zhdukur nga banesa e tij që prej datës 28 mars 2019. Gjatë emisionit “Pa gjurmë” në “Report...

Aktualitet 18:28 - 2 Prill, 2019

Andi Bushati: Risku që opozita të zhduket është i madh

Analisti Andi Bushati ka deklaruar se opozita mund të zhduket vetëm nëse vendoset një regjim. I ftuar në rubrikën “Opinion” në Neës 24, Bushati tha se...

Aktualitet 14:06 - 31 Mars, 2019

Zhduket shqiptari në Zvicër/ Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për ta gjetur

Një shqiptar me emrin Driton N. është zhdukur nga shtëpia e tij në Sorens, të Zvicrës që nga data 16-15 mars 2019. Sipas informacioneve 40 vjeçari...

Aktualitet 16:11 - 9 Mars, 2019

U raportua e zhdukur/ Gjendet 12 vjeçarja nga Durrësi

Gjendet 12-vjeçarja nga Durrësi, e cila  u raportua e humbur nga nëna ditën e sotme. Mësohet se vajza  është gjetur në afërsi të pallatit të sportit...

Aktualitet 16:26 - 30 Dhjetor, 2018

Mbytet një person/ Zhduket tjetri në Pogradec

Një person ka humbur në jetën qytetin e Pogradecit pasditen e sotme si pasojë e mbytjes në rezevuarin e fshatit Bradomirë, ku ishte duke peshkuar. Trupi...

Aktualitet 19:17 - 27 Dhjetor, 2018

Zhduket 19-vjeçarja/ Familjarët në panik

Një 19-vjeçare është shpallur e zhdukur nga policia. Bëhet fjalë për shtetasen me iniciale S.K banuese në Tiranë. Denoncimin për largimin e saj nga shtëpia e...

Aktualitet 21:25 - 26 Nentor, 2018

Fiks-Fare publikon skandalin/ Nusja zhduket, babai nga burgu mëson se djali punon në Greqi

3 vite e gjysmë që nuk sheh fëmijët, babai apelon në Fiks Fare. Fiks Fare solli mbrëmjen e sotme historinë e dhimshme te nje babai, cili...

Aktualitet 11:55 - 7 Tetor, 2018

U zhduk në mënyrë të mistershme/ Zbulohet se ku ndodhet shefi i Interpol-it

Zhdukja e shefit të “INTERPOL”-it, Meng Hongwei tronditi gjithë botën. Mediat ndërkombëtare raportojnë se Hongwei është ndaluar në Kinë për t’u marrë në pyetje si pjesë...

Aktualitet 21:14 - 6 Maj, 2018

Erdhi për të vizituar Shqipërinë/ Turistja zhduket në Llogara

Një turiste me nënshtetësi austriake e quajtur Adelaht Wolper 45 vjeçe, rezulton e humbur që prej pasdites së sotme në pyllin e Llogarasë në Vlorë, ku kishte...

Kosova & Rajoni 11:14 - 4 Mars, 2018

U nis për në kursin e gjermanishtes/ Zhduket adoleshentja

Një adoleshente 18-vjeçare, Donjeta Avdijaj, raportohet e zhdukur në Kosovë, nga familjarët e saj. Policia e pas verifikimeve, ka konfirmuar rastin ndërsa ka pohuar se hetimet...

Aktualitet 19:59 - 26 Nentor, 2017

Niset për punë/ Zhduket prej dy ditësh 18-vjeçari

Një 18-vjeçar ka shkëputur çdo kontakt me familjen prej dy ditësh. Policia e Durrësit, bën me die se 18-vjeçari Sebastian Kovaçi, është larguar nga banesa në...

Aktualitet 11:53 - 27 Tetor, 2017

Zhduket “Audi” i ish-ministrit Tahiri që përdorej nga Habilajt

Hetuesit kanë kërkuar automjetin tip “Audi” me targë AA003GB, pasi u denoncua si automjeti i ish-ministrit të Brendshëm, që përdorej nga Habilajt por nuk kanë mundur...

Aktualitet 17:59 - 3 Tetor, 2017

Zhduket pa lënë gjurmë 35-vjeçari grek

Një person është zhdukur pa lënë asnjë gjurmë. Sipas mediave greke dyshohet se mund të jetë marrë peng. Ilias Drikos, 35 vjeç ishte duke kullotur bagëtitë...

Kryesore Show Biz 14:15 - 19 Gusht, 2017

Taylor Swift zhduket nga rrjetet sociale/ Çfarë i ka ndodhur këngëtares së njohur

Këngëtarja me famë botërore Taylor Swift ka fshirë të gjitha llogaritë e saj në rrjetet sociale. Ajo numëron 102 milionë ndjekës vetëm në rrjetin social “Instagram”...

Aktualitet 08:14 - 11 Gusht, 2017

Shkoi për pushime me familjen/ Zhduket shetasi kosovar, emri

Një 58-vjeçar kosovar, Halil Ismalji është shpallur i humbur mëngjesin e sotëm në qytetin e Durrësit. Bëhet me dije se Ismajli kishte ardhur me pushime me...

Aktualitet 21:36 - 4 Gusht, 2017

Ekskluzive/ Zhduket Lulzim Basha

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është zhdukur. Prej disa ditësh ai nuk është shfaqur në selinë e PD, që pas fitores në zgjedhjet parlamentare dhe...