Connect with Us

All posts tagged "zgjohet"

Politikë 09:08 - 3 Gusht, 2019

Pse nuk keni sy për të parë dhe veshë për të dëgjuar?/ Meta ‘zgjohet” me paralajmërim

Presidenti Ilir Meta po ndjek hapat e kryeministrit Edi Rama duke u  “zgjuar” në rrjete sociale. Me anë të një postimi në rrjete sociale, mëngjesin e...

Valentina duka protesta e studenteve
Aktualitet 20:43 - 14 Janar, 2019

Zgjohet Vali Duka/ Flet për protestat e studentëve qe e dëbojnë

Deputetja e listës Basha, Valentina Duka që falë servilizmit ndaj kryetarit të ri të PD-së ia doli të bëhet deputete e Korçës më së fundi është...

Showbizz 23:10 - 27 Dhjetor, 2016

Jude Law zgjohet në Londër

Aktori i famshëm Jude Law dukej përgjumësh këtë mëngjes ndërsa u rikthye në Londër, për të takuar të dashurën e tij Phillipa Coan. Aktori 43 vjecar...

Showbizz 10:49 - 24 Shtator, 2015

Ja si zgjohet në mëngjes Jonida Vokshi (Foto)

Aktorja e dashur për publikun, Jonida Vokshi, sapo është zgjuar, ka postuar një foto në profilin e saj në Instagram, shkruan. “Dhuro dashuri dhe ji i...

Aktualitet 11:18 - 5 Janar, 2015

Zgjohet gjatë operacionit në tru dhe pyet mjekët: Si po shkon?

Në sallën e operacionit mbizotëronte vetëm heshtja dhe përqendrimi ishte në maksimum. Momenti ishte shumë delikat: Iga Jasica, një bukuroshe 19-vjeçare polake, po bënte një ndërhyrje...

Life Style 09:44 - 7 Dhjetor, 2014

Aksidentohet, bie në koma dhe ‘zgjohet në 1996’

Në 2010 pësoi një aksident të fortë me makinë që e la për gjashtë javë në koma dhe e ktheu 14 vite pas në kohë. Një...