Connect with Us

All posts tagged "zbulon"

Aktualitet 16:57 - 10 Korrik, 2019

Takimi me Glover/ Kryemadhi zbulon çfarë u diskutua

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në një postim në rrjetet sociale ka dhënë detaje për takimin e sja me shefen e OSBE-OHDIR Audrey Glover. Kryemadhi shkruan...

Basha dhe Rama pas marreveshjes se 18 Majit
Aktualitet 23:03 - 2 Korrik, 2019

Deputeti zbulon marrëveshjen e fshehtë Rama-Basha

Deputeti Kujtim Gjuzi, në një prononcim eksluziv për CNA.al deklaroi se Partia që ai drejton nuk do ta njohë rezultatin e zgjedhjeve. Deputeti Gjuzi u shpreh se...

Aktualitet 00:53 - 2 Korrik, 2019

Kryebashkiaku i djathtë kundër Bashës/ Zbulon ku gaboi kreu i PD-së

Kryebashkiaku i Lezhës, Fran Frrokaj i qenë prezent në studion e emisionit “A Show” deklaroi ndër të tjera se djegia e mandateve nga opozita ishte një...

Aktualitet 19:05 - 1 Korrik, 2019

Rama ironizon opozitën/ Zbulon bisedën me gjyshen

Kryeministri Edi Rama, në një postim në rrjetet sociale, ka reaguar në lidhje me zgjedhjet lokale. Në postimin e tij ai ka ironizuar opozitën dhe kreun...

rama dhe neritan ceka
Aktualitet 16:55 - 15 Qershor, 2019

“Ju vraftë zoti dhe ju qërrofshin sytë nëse votoni”/ Rama zbulon nga u frymëzua Neritan Ceka

Kryeministri Edi Rama, gjatë takimit të tij në Kolonjë ironizoi mallkimin e arkeologut Neritan Ceka të bërë pak ditë më parë në një studio televizive për...

saja behet me djale
Aktualitet 23:00 - 12 Qershor, 2019

28 vjetori i PS-së/ Saimir Tahiri zbulon personat që nuk kanë gabuar kurrë në parti

Ish ministri i Brendshëm Saimir Tahiri në një postim në rrjetet sociale ka zgjedhur një mënyrë mjaft origjinale për të uruar 28 vjetorin e Partisë Socialiste....

Aktualitet 21:37 - 7 Qershor, 2019

“Vetëm ai ska gojë me fol”/ Vangjush Dako zbulon lidhjet e Agron Dukës me Avdylajt

Kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako, i qenë prezent në studion e emisionit “Repolitix”, u tregua i ashpër me kreun e PAA-së, Agron Duka. Dako ka zbuluar...

Aktualitet 23:04 - 3 Qershor, 2019

Artan Hoxha zbulon nga kush u dhunua truproja i Berishës

Gazetari investigativ i kronikës së zezë, Artan Hoxha, gjatë komentit të tij për dhunën e ushtruar në protestën e opozitës zbuloi se nga kush u dhunua...

Aktualitet 22:38 - 2 Qershor, 2019

E zbulon Petrit Vasili/ Ja cila është ëndrra e Edi Ramës

Ish kryetari i Grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili në një deklaratë për mediat në mbyllje të protestës së opozitës është shprehur se ëndrra e Edi...

rama shet vangjush dakon
Aktualitet 22:27 - 30 Maj, 2019

Rama zbulon kur do ta pranojë që Vangjush Dako ka blerë vota

Kryeministri Edi Rama foli rreth akuzave të opozitës për shitblerjen e votave për kryebashkiakun e Durrësit Vangjush Dako. Rama ka përmendur kohën kur PD udhëhiqej nga...