Connect with Us

All posts tagged "zaho"

Politikë 21:32 - 28 Shkurt, 2020

Kongresi i PS-së/ Vjen reagimi i fortë nga Manjani

Në Pallatin e Kongreseve ka nisur sot Kongresi i PS, që do të zgjasë tri ditë. Diskutimet në ditën e parë të kongresit u fokusuan në...

Politikë 22:15 - 18 Shkurt, 2020

Rama i lë në mes emisionin Sokol Ballës/ “Kam më të rëndësishëm Zahon dhe vajzën”

Kryeministri Edi Rama ka lënë në gjysmë emisionin “Real Story” dhe është larguar nga studioja ende pa mbaruar. Rama deklaroi se duhet të largohet më shpejt...

Aktualitet 15:17 - 29 Shtator, 2018

Dhuna ndaj Xhisielës/ Një pyetje që “kryqëzon” Ramën

Kreu i grupimit “Dhjetor ’90”, Bislim Ahmetaj ka reaguar në lidhje me skandalin e Fushë-Kryjës, ku Xhisiela Maloku u dhunua nga djali i një deputeti socialist. Lidhur...

Aktualitet 19:31 - 16 Shtator, 2018

Video/ Jo vetëm babi, edhe Zaho është tifoz i Juves

Dihet tashmë që kryeministri Edi Rama është tifoz i zjarrtë i klubit italian Juventus. Por duket se edhe trashëgimtari i tij më i vogël, Zaho është...

Aktualitet 16:20 - 4 Shtator, 2018

Telefonat në shkollë/ Rama jep shembullin e parë si prind

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka vizituar një familje, ku ka shpërndarë libra falas për fëmijët. Krahas librave falas, Rama ka thënë se qeveria do...

Aktualitet 21:18 - 1 Shtator, 2018

Foto- “Nona edhe 100”/ Ja si e uron Zaho nënën e Ramës, për ditëlindje

Nëna e kryeministrit Edi Rama, Aneta Rama feston mbrëmjen e sotme ditëlindjen. Në një postim në rrjetet sociale, Rama ka publikuar dy foto ku duket se...

Aktualitet 14:19 - 12 Gusht, 2017

Rama zbulon një sekret të Zahos!/Po shijojnë perëndimin, por … (Foto)

Kryeministri Edi Rama duket të jetë tepër i apasionuar pas djalit të tij të vogël, Zahos. Ai publikon shpeshherë foto në rrjetet sociale, ku shfaqet me...

Aktualitet 09:33 - 24 Korrik, 2017

Foto-Rama darkë me Zahon dhe Lindën buzë detit/Shihni kush i shoqëron

Kryeministri Rama me bashkëshorten e tij Lindën dhe Zahon e vogël, janë parë mbrëmjen e djeshme duke darkuar buzë detit në Durrës, nën shoqërinë e Vangjush...

Aktualitet 11:40 - 16 Korrik, 2017

Rrëfehet vajza e Linda Ramës: Tregon publikisht marrëdhënien me Ramën dhe xhelozinë për Zahon

Vajza e Linda Ramës, Rea, në një intervistë për “Bordo“, flet mbi profesionin, ëndrrat e pasionet, kujtimet në shtëpinë e fëmijërisë, marrëdhënien me vëllain Zaho dhe rëndësinë...

Aktualitet 10:38 - 4 Gusht, 2016

Foto/Rama shijon pushime me Zahon, i mëson edhe notin

Kryeministri Edi Rama ka postuar në rrjetet sociale një foto ku shfaqet duke i mësuar notin djalit të tij, Zaho. Prej disa ditësh Rama bashkë me...

Foto Dite 10:24 - 4 Gusht, 2016

FOTO/ Rama relaksohet me Zaho në jug

Kryeminsitri Rama ka zgjedhur bregdetin e jugut pëqr të kaluar këto ditë të nxehta vere. Në një postim në rrjetin social Facebook Rama ka bërë publike...

Aktualitet 18:50 - 10 Korrik, 2016

Nga Andi Bejtja/ Një lajm i mirë për Zahon, ndoshta edhe për Vunoin

I dashur Zaho, me ne fund ka nje lajm te mire per ty: babi mund ta kaloje pleqerine me ty, sepse nuk ka tashme asnje shans...