Connect with Us

All posts tagged "ylli ndroqi"

Xhemail Pasmaçiu shtyn gjyqin me CNA.al/ Kërkon pajtimin
Aktualitet 13:38 - 28 Shtator, 2020

Xhemail Pasmaçiu shtyn gjyqin me CNA.al/ Kërkon pajtimin

Sot është zhvilluar seanca e radhës gjyqësore, pas padisë që Ylli Ndroqi (alias Xhemail Pasmaçiu), ka ngritur ndaj CNA.al. Paditë e tij kanë ardhur pas disa...

Dokumentet/ Zbardhet vendimi i Gjykatës për pasuritë e trafikantit të drogës Ylli Ndroqi  (Xhemail Pasmaçiu)
Kronika 18:20 - 15 Shtator, 2020

Dokumentet/ Zbardhet vendimi i Gjykatës për pasuritë e trafikantit të drogës Ylli Ndroqi  (Xhemail Pasmaçiu)

CNA.al ka mundur të sigurojë vendimin e plotë të Gjykatës së Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, në lidhje me pasuritë e trafikantit të drogës...

Streha e fundit e maskarenjve/ Presidenti Ilir Meta merr “nën sqetull” trafikantin e tij
English 12:51 - 11 Shtator, 2020

Ilir Meta, the president with connections to drug traffickers

President Ilir Meta is one of the political actors in Albania, accused of a thousand and one scandals, deeds and misfortunes. We recall here the accusations...

Ilir Meta, presidenti i lidhur me trafikantët e drogës
Politikë 11:38 - 11 Shtator, 2020

Ilir Meta, presidenti i trafikantëve të drogës

Presidenti Ilir Meta është një ndër aktorët politikë në Shqipëri, i akuzuar për një mijë e një skandale, bëma dhe gjëma. Kujtojmë këtu akuzat për zhdukjen...

Edi Paloka: Ora News bën diversion për Ramën
Politikë 10:35 - 11 Shtator, 2020

Edi Paloka: Ora News bën diversion për Ramën

Një ditë më parë, televizioni i trafikantit të drogës, Xhemail Pasmaçiu publlikoi një lajm, sipas të cilit presidenti Ilir Meta do të lërë detyrën pas 26...

Xhemail Pasmaçiu shtyn gjyqin me CNA.al/ Kërkon pajtimin
Kronika 15:21 - 27 Gusht, 2020

Foto/ Përfaqësuesi i ambasadës amerikane në seancën për pasuritë e Ylli Ndroqit

Gjykata e Posaçme e Apelit ka lënë sot në fuqi vendimin për sekuestron e pasurive të presidentit të RTV Ora Neës, Ylli Ndroqi. Ndërsa sot u...

Satire Politike 12:17 - 27 Gusht, 2020

Pse na duhet ky intelektual?/ Të gjitha rastësitë e drogës i ndodhin Ylli Ndroqit

Në datën 3 gusht 2020, SPAK bëri të ditur se me vendim të Gjykatës së Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, ka sekuestruar pasurinë e...

Apeli rrëzon kërkesën e Ndroqit/ Lë në fuqi sekuestron e pasurive
Satire Politike 10:35 - 25 Gusht, 2020

Ylli Ndroqi (Xhemail Pasmaçiu) fillon të shkruajë shqip

Ka disa të vërteta, që dikujt mund të mos i pëlqejnë, por e vërteta ngelet e tillë, sado hidhur mund t’i vijë kujtdo. I tillë është...

Dy dosjet e drogës të Ylli Ndroqit/ Si i ka shpëtuar drejtësisë
Aktualitet 11:17 - 23 Gusht, 2020

Dosja e drogës në Itali/ Ylli Ndroqi u arrestua, çështjen e mbylli me Engjëll Agaçin në vitin 2010

Lajmi për sekuestrimin e pasurive të Ylli Ndroqit (Xhemail  Pasmaçiu), në momentin e parë ra si një rrufe në qiell të hapur, pas shumë përpjekjeve disa...

Dy dosjet e drogës të Ylli Ndroqit/ Si i ka shpëtuar drejtësisë
Politikë 10:45 - 22 Gusht, 2020

Sa i kushton fasada mediatike Ylli Ndroqit/ Nga Sonila Meço tek Artur Zheji e co

Pronari i tyre, është arrestuar në Turqi dhe hetuar në Itali për trafik ndërkombëtar droge. Përpiqen ta mbrojnë me çdo formë. Edhe vetë kanë rënë pre...

English 09:07 - 22 Gusht, 2020

How does Ylli Ndroqi (Xhemail Pasmaçiu) relate to the drug and vote theft of the file “339”

The sensational file “339”, which stirred the waters of politics, is probably one of the “hottest” and most commented on in Albanian politics and public opinion....

Streha e fundit e maskarenjve/ Presidenti Ilir Meta merr “nën sqetull” trafikantin e tij
Politikë 12:57 - 21 Gusht, 2020

Streha e fundit e maskarenjve/ Presidenti Ilir Meta merr “nën sqetull” trafikantin e tij

Ilir Meta nga karrigia e presidentit që i dha dhuratë Rilindja, së fundi po kërkon të marrë rolin e mbrojtësit të gazetarëve dhe mediave transparente, por...

Apeli rrëzon kërkesën e Ndroqit/ Lë në fuqi sekuestron e pasurive
Aktualitet 09:57 - 21 Gusht, 2020

Si lidhet Ylli Ndroqi (Xhemail Pasmaçiu) me dosjen e drogës dhe vjedhjes së votave 339

Dosja e bujshme 339, e cila trazoi ujërat e politikës, është ndoshta ndër më të “nxehtat” dhe më të komentuarat në politikën shqiptare dhe opinionin publik....

Ilir Meta Ylli Ndroqi
Politikë 10:41 - 20 Gusht, 2020

Një televizion për Ilir Metën/ Nga trafikantët e drogës tek banda e LSI-së

Presidenti Ilir Meta, në një postim në rrjetet sociale, dy ditë më parë doli e tha se është gati të krijojë një media të re, sipas...

Dy dosjet e drogës të Ylli Ndroqit/ Si i ka shpëtuar drejtësisë
English 08:30 - 19 Gusht, 2020

Drug trafficker, media owner/AMA “shut up” her mouth, no single step for Ylli Ndroqi’s license

The Audiovisual Media Authority is the institution that licenses and controls the media in Albania. It has been almost 2 weeks since this institution is facing...

Video-“Ndal abuzimit”/ Meta mesazh të fortë: Përqëndrohuni në punë dhe jo në “kapjen” e votave
Politikë 11:44 - 18 Gusht, 2020

Meta sulmon Veliajn dhe Ramën/ Ti përvishemi ta rrëzojmë këtë regjim të neveritshëm

Presidenti Ilir Meta ka reaguar në lidhje me disa mesazhe të bëra publike nga presidenti i Ora Neës, Ylli Ndroqi, nga kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj,...

Lajme 10:30 - 18 Gusht, 2020

Humb betejen me Covid-19/ Ndahet nga jeta vëllai i Ylli Ndroqit

Ndahet nga jeta vëllai i presidentit të “Yldon Media Group”, Ylli Ndroqi, njofton Ora News. Lulzim Pasmaçiu humbi betejën me COVID-19 në orët e para të...

Dy dosjet e drogës të Ylli Ndroqit/ Si i ka shpëtuar drejtësisë
Politikë 12:20 - 17 Gusht, 2020

Trafikant droge, pronar medie/ AMA “kyç” gojën, asnjë hap për licencën e Ylli Ndroqit

Autoriteti i Mediave Audiovizive është institucioni që licencon dhe kontrollon mediat në Shqipëri. Po bëhën afro 2 javë që ky institucion ndodhet përballë zbulimit të skandalit...

Xhemail Pasmaçiu shtyn gjyqin me CNA.al/ Kërkon pajtimin
Kronika 11:51 - 16 Gusht, 2020

Dosja turke e drogës/ Si u përfshi Ylli Ndroqi në trafikun e heroinës

Ylli Ndroqi i shfaqur si biznesmen dhe pronar mediash në Shqipëri është një përson i përfshirë në trafikun ndërkombëtar të heroinës. Kjo sipas dosjes të plotë...

SMS-të “vrasëse” të Veliajt/ Ylli Ndroqi shkarkoi Beti Njumën
Politikë 10:56 - 15 Gusht, 2020

SMS-të “vrasëse” të Veliajt/ Ylli Ndroqi shkarkoi Beti Njumën

Dje në mbrëmje presidenti i Ora News, Ylli Ndroqi i njohur si trafikant i drogës, Xhemail Pasmaçiu ka publikuar disa mesazhe të cilat janë pjesë e...

Politikë 10:07 - 15 Gusht, 2020

Historia e “dashurisë” Veliaj-Ndroqi/ Nga bashkëpunimet e errëta deri tek prishja e miqësisë

Dje në mbrëmje presidenti i Ora News, Ylli Ndroqi i njohur si trafikant i drogës, Xhemail Pasmaçiu ka publikuar disa mesazhe të cilat janë pjesë e...

Xhemail Pasmaçiu shtyn gjyqin me CNA.al/ Kërkon pajtimin
Lajme 09:54 - 14 Gusht, 2020

Trafikant droge me lidhje terroriste/ Ylli Ndroqi drejt një akuze të re?!

SPAK publikoi gati 10 ditë më parë një njoftim të gjatënë lidhje me vendimin për sekuestrimin e pasurive të shtetasit Ylli Ndroqi, i cili në fakt...

Satire Politike 13:23 - 13 Gusht, 2020

Lajmi i fundit/ Ylli Ndroqi rrezikon mbytjen në Jalë

Manjati i mediave Ylli Ndroqi raportohet se ka pasur një situatë të pakëndshme në ujrat e gjirit të Jalës ditën e sotme. Burime mediatike shkruajnë se...