Connect with Us

All posts tagged "ylli ndroqi"

Politikë 15:36 - 26 Maj, 2020

Veliaj i përgjigjet Ylli Ndroqit/ Nuk i honeps trafikantët me dy emra

Pronari i Ora News, Ylli Ndroqi, në një shkrim të publikuar sot në median e tij, akuzonte për shantazh kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj....

English 11:17 - 26 Maj, 2020

Will OFL send the letter to Ylli Ndroqi?!

For several months, Operation Force of Law (OFL), has been declared a war of the Albanian state against organized crime. Many characters in the underworld, convicted...

English 09:09 - 26 Maj, 2020

Two documents sinking Ylli Ndroqi, and some public questions

In two days in a row, CNA.al has published exclusive documents and uncontested data, regarding the fact that the citizen Ylli Ndroqi, a well-known public figure....

Lajme 22:00 - 25 Maj, 2020

Si mund ta zbardhë Ilir Meta, dosjen e mikut të tij trafikantit të drogës Xhemail Pasmaçiu

Në disa shkrime të publikuara ditët e fundit, CNA.al tregoi me dokumente ekskluzive se pronari i medias Ora News, Ylli Ndroqi ishte një person me emër...

Lajme 11:26 - 25 Maj, 2020

A do ta çojë OFL-ja letrën tek Ylli Ndroqi ?!

Operacioni Forca e Ligjit prej disa muajsh, është shpallur si një luftë e shtetit shqiptar, kundër krimit të organizuar. Shumë personazhe të botës së krimit, persona...

Lajme 10:29 - 24 Maj, 2020

Ilir Demalia, ky “intelektual” dhe sharlatan publik

Një personazh qesharak, i cili është simboli sesi media e keqmenaxhuar dhe e keqpërdorur mund të kthehet në një hapësirë pa fund për njerëz pa asnjë...

Politikë 09:43 - 24 Maj, 2020

Veliaj i shkel “syrin” Ylli Ndroqit, me padinë ndaj CNA

Dy ditë më parë mësuam dy padi të bëra thuajse në të njëjtën kohë. E para dërguar në Gjykatën Penale në datën 21 maj nga shtetasi...

Lajme 11:45 - 23 Maj, 2020

Dy dokumentet që fundosin Ylli Ndroqin dhe disa pyetje publike

Në dy ditë rrjesht, CNA.al ka publikuar dokumente ekskluzive dhe të dhëna të pakontestueshme, në lidhje me faktin se shtetasi Ylli Ndroqi, një personazh i njohur...

Lajme 11:00 - 23 Maj, 2020

Ylli Ndroqi, trafikani i drogës me targa diplomatike

Është një rast i papërsëritshëm dhe ndoshta unik kur një personazh me emër dhe mbiemër të ndryshuar, një njeri i dënuar për trafik droge në Turqi,...

Politikë 22:52 - 22 Maj, 2020

Gazetari i Ylli Ndroqit e pranon publikisht/ Xhemaili ndryshoi emrin

Gazetari, Elio Laze e ka pranuar publikisht përmes një postimi se të dhënat e Ylli Ndroqit janë ndryshuar në vitin 1993, ky është bashkëpunëtori i dytë...

English 17:03 - 22 Maj, 2020

Boom- Second document/Ylli Ndroqi is the trafficker Xhemail Pasmaçiu

Yesterday, after long investigations and collection of materials, CNA.al published the file or the first document of the owner of Ora News television, Ylli Ndroqi, who...

Politikë 14:31 - 22 Maj, 2020

Një mesazh publik/ Sa shumë e duam Erion Veliajn

Një ditë më parë, CNA.al publikoi dokumentet e gjendjes Civile, ku vërtetohej se pronari i Ora News, Ylli Ndroqi, është i njëjti person me shtetasin Xhemal Pasmaçiu,...

Politikë 11:46 - 22 Maj, 2020

BOOM-Dokumenti i dytë/ Ylli Ndroqi është trafikanti Xhemail Pasmaçiu

Dje, pas shumë kohësh investigime dhe mbledhje materialesh, CNA.al publikoi dosjen ose dokumentin e parë të dosjes së pronarit të Ora News, Ylli Ndroqi, i cili...

Politikë 08:59 - 22 Maj, 2020

Ilir Demalia: Ylli Ndroqi ndryshoi emrin

Ditën e djeshme, CNA.al publikoi dokumentet e gjendjes Civile, ku vërtetohej ndryshimi i emrit të pronarit të Ora News, Ylli Ndroqi. Sipas dokumentit të gjendjes civile,...

Politikë 18:14 - 21 Maj, 2020

Faktet/ Kush janë pronarët e mediave në Shqipëri

Në gati pesë vite CNA.al ka publikuar me dhjetëra e dhjetëra shkrime jo për një, por gati për të gjithë botuesit dhe pronarët e mediave kryesorë...

English 16:08 - 21 Maj, 2020

Boom -Ylli Ndroqi, drug trafficker Xhemail Pasmaçiu/ Civil status documents

The past cannot be bought, and no drug trafficker has been able to do that. Maybe after a crime, you commit a sentence, and then you...

Politikë 10:54 - 21 Maj, 2020

BOOM-Ylli Ndroqi trafikanti i drogës Xhemail Pasmaçiu/ Dokumentet e gjendjes civile

E shkuara nuk blihet dhe këtë nuk e ka bërë dot asnjë trafikant droge. Ndoshta pas një krimi kryen dëninim dhe më pas quhesh qytetar i...

Politikë 11:26 - 5 Maj, 2020

Lista me servilët e pushtetit/ Nga Mira Kazhani, Bieta Sulo, tek të punësuarit në bashki e qeveri

Dy foto- lajme dhe një material i publikuar së fundmi nga CNA.al  treguan punën e dytë të Mira Kazhanit si gazetare me profil të majt politik...

Politikë 17:05 - 22 Janar, 2020

Pse Irfani dhe Ylli Ndroqi e drodhën ndaj Lali Erit

Erion Veliaj i akuzuar pafundësisht si i përkëdheluri i mediave që i bënin fresk, ka humbur përkohësisht përkrahjen e së paku dy prej tyre. Televizioni informativ...

Lajm i Rekomanduar 12:09 - 20 Gusht, 2019

Faktet/ Të gjitha mediat, papagallë të Erion Veliajt

Në Shqipëri ka një kapje totale të medias nga qeveria apo pushteti. Por, më shumë sesa pro qeverisë apo kryeministrit Edi Rama, shumica e mediave dhe...

ilir meta
Aktualitet 16:35 - 7 Maj, 2019

Faktet/ Meta si perandor i medias dhe drogës

Në Shqipëri media akuzohet si e shitur, opozita hedh akuza të forta, Lulzim Basha thotë se gjithçka e ka kapur Edi Rama. Por për të parë...

Aktualitet 17:37 - 8 Mars, 2019

Reagoi kundër Ramës/ Ylli Ndroqi kërcënon gazetarin

Gazetari Elio Laze, pas protestës së mbajtur nga opozita, me datë 26 Shkurt, përballë godinës së Parlamentit, nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale reagoi ashpër ndaj...

Aktualitet 21:32 - 13 Mars, 2018

Matja e Audiencës/ Ja ku përplasen kompanitë e monitorimit

Në Shqipëri ka dy agjenci që ofrojnë kërkime mbi audiencën në tregun e televizioneve, Telemetrix dhe Abacus, por që këto dy kompani japin të dhëna të...