Connect with Us

All posts tagged "Ylli Merja"

Sociale 10:45 - 24 Mars, 2020

“Si të kurojmë koronavirusin me trajtime bimore”/ Mjeku popullor këshilla për qytetarët

Mjeku popullor Ylli Merja ka dhënë trajtimet bimore që mund t’i bëhet koronavirusit në kushte shtëpiake. Në një lidhje live për emisionin “Vila 24”, Merja tha...

Sociale 11:28 - 11 Mars, 2020

Dy produktet bimore kundër koronavirusit/ Mjeku këshillon qytetarët, si të mbrohen

Mjeku popullor, Ylli Merja, ka dhënë këshilla sesi qytetarët mund të mbrohen nga koronavirusi dhe çfarë duhet të konsumojnë. I ftuar në emisionin “Vila 24”, në Neës24,...