Connect with Us

All posts tagged "yjet"

Financat/ Parashikimi i yjeve për të ardhurat tuaja në javën e parë të Marsit
Horoskopi 12:48 - 27 Shkurt, 2021

Financat/ Parashikimi i yjeve për të ardhurat tuaja në javën e parë të Marsit

Dashi Gjatë javës mund të ketë një vonesë ose pengesë tjetër në marrjen e parave nga një vend tjetër. Demi Planet dhe pritshmëritë që keni për...

Horoskopi i ditës, 28 shkurt 2021
Horoskopi 08:12 - 14 Shkurt, 2021

Horoskopi i ditës, 14 shkurt 2021

Dashi 21 Mars – 19 Prill Saturni është në opozitë, ju absolutisht duhet të punoni shumë për të arritur qëllimet tuaja. Besoni në veten tuaj më...

Horoskopi i ditës, 7 shkurt 2021
Horoskopi 08:03 - 7 Shkurt, 2021

Horoskopi i ditës, 7 shkurt 2021

Dashi Kaloni kohë me miqtë e ngushtë në mënyrë që të relaksoheni. Në fillim të ditës, mund të pësonim humbje financiare. Pranoni gabimet tuaja dhe pajtohuni...

Horoskopi i ditës, 28 shkurt 2021
Sociale 08:10 - 31 Janar, 2021

Horoskopi i ditës, 31 janar 2021

Dashi 21 Mars – 19 Prill Një ditë për t’u shfrytëzuar, për të sqaruar çështje të dashurisë. Në cilën rrugë po shkoni? Çfarë dëshiron në të...

Horoskopi i ditës, 7 shkurt 2021
Horoskopi 07:57 - 24 Janar, 2021

Horoskopi i ditës, 24 janar 2021

Dashi Mund të prezantoheni me një skemë të re financiare sot. Një mosmarrëveshje ka gjasa të ndodhë mes anëtarëve të familjes në lidhje me çështjet e...

Puna dhe dashuria/ Horoskopi sipas astrologut Paolo Fox
Horoskopi 10:37 - 18 Janar, 2021

Horoskopi sipas astrologut italian/ Çfarë kanë parashikuar yjet për ju?

Dashi Hëna në shenjën tuaj, tregon se javë fillon me vendosmëri. Nga mesi i shkurtit, shumë prej jush do të kenë zgjidhje, përgjigje. Bashkëpunimet e reja...

Financat/ Parashikimi i yjeve për javën e parë të Shkurtit
Horoskopi 12:11 - 17 Janar, 2021

Horoskopi i financave/ Zbuloni si do të jetë marrëdhënia juaj me paratë për javën e ardhshme

Dashi Nëse puna juaj përfshin para ose dokumente financiare, jini sa më të përqendruar këtë javë për të shmangur gabimet ose lëshimet. Demi Trendi i përgjithshëm...

Horoskopi i ditës, 3 janar 2021
Horoskopi 08:11 - 3 Janar, 2021

Horoskopi i ditës, 3 janar 2021

Dashi 21 Mars – 19 Prill Ditë tejet e tensionuar pritet të jetë kjo e të dielës 3 janar 2021 për ata qe janë në një...

Kalciumi në dhëmbët tona, vjen nga yjet e shpërthyer në Univers
Blog 22:00 - 1 Janar, 2021

Kalciumi në dhëmbët tona, vjen nga yjet e shpërthyer në Univers

Kalciumi është i rëndësishëm për trupin e njeriut. Dhëmbët dhe kockat kanë nevojë për kalcium që të qëndrojnë të fortë. Kalciumi mund të merret përmes suplementeve,...

Horoskopi i ditës, 3 janar 2021
Horoskopi 08:08 - 31 Dhjetor, 2020

Horoskopi Ditor, e Enjte, 31 Dhjetor 2020

Dashi 21 Mars – 19 Prill Dita e fundit pozitive e vitit 2020, ndiheni pozitiv dhe plot energji. Ndoshta për disa nga ju do të ketë...

Horoskopi i ditës, 3 janar 2021
Horoskopi 08:09 - 20 Dhjetor, 2020

Horoskopi i ditës, 20 dhjetor 2020

Dashi21 Mars – 19 Prill Kini kujdes në ditët në vijim në lidhje me shëndetin tuaj sepse ndiheni të lodhur. Në dashuri, megjithatë, çiftet në krizë...

Cilat shenja të zodiakut do të jenë financiarisht me fat vitin e ardhshëm
Horoskopi 10:57 - 13 Dhjetor, 2020

Horoskopi i financave/ Çfarë kanë parashikuar yjet për xhepat tuaj

Dashi Në aspektin financiar, java premton të jetë e favorshme për ju, veçanërisht nëse jeni më aktiv në kryerjen e detyrave tuaja profesionale. Mos i injoroni...

Horoskopi i ditës, 3 janar 2021
Horoskopi 08:06 - 13 Dhjetor, 2020

Horoskopi i ditës, 13 dhjetor 2020

Dashi Mbështetja e një personi me ndikim do të rrisë besimin tuaj. Anëtarët e familjes do të jenë mbështetës, por edhe shumë kërkues. Sot do t’i...

Të suksesshëm në të gjitha sferat e jetës/ Shenjat më të fuqishme të horoskopit
Horoskopi 10:16 - 6 Dhjetor, 2020

Horoskopi javor, 06-13 Dhjetor/ Çfarë kanë parashikuar yjet përsa i përket punës

Dashi Mundohuni të jeni pak më të hapur ndaj lajmeve, pasi vetëm këto mund t’ju përmirësojnë ditët. Nëse gjeni kohë për t’i analizuar ato, me siguri...

Horoskopi i dashurisë/ Si do të jetë java e ardhshme për të gjitha shenjat?
Horoskopi 13:20 - 29 Nentor, 2020

Horoskopi për muajin Dhjetor/ Parashikimi i yjeve përsa i përket punës

Dashi Dhjetori shënon hapin e parë të ngjitjes suaj. Të qartë, të vendosur dhe të ashpër, nuk do të ketë pengesa që mund të mbajnë mbrapa...

Horoskopi i ditës, 7 shkurt 2021
Horoskopi 08:10 - 22 Nentor, 2020

Horoskopi i ditës, 22 nëntor 2020

Dashi21 Mars – 19 Prill Dita e diel vjen me përfitime që përfshijnë një këndvështrim tjetër të botës, si dhe ju sjell një ndjenjë rehatie, në...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme
Horoskopi 10:12 - 20 Nentor, 2020

Horoskopi i fundjavës/ Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë sipas Paolo Fox

Dashi Sot mund të jetë një ditë reflektimi dhe pauze , por përgjithësisht shumë e rëndësishme. Do të jeni akoma gati për një ribotim të madh...

Stili i të “zhveshurit”/ Fustanet më të guximshme që prezantuan yjet në tapetin e kuq
Fashion 16:10 - 17 Tetor, 2020

Stili i të “zhveshurit”/ Fustanet më të guximshme që prezantuan yjet në tapetin e kuq

Personazhet e famshëm shpesh shtrijnë kufijtë e modës në tapetin e kuq , nga veshja e fustaneve të modeluar si trupi i një mjellme  tek veshjet...

Dashuria, financat dhe karriera/ Shenjat më me fat të 2021
Horoskopi 10:26 - 3 Tetor, 2020

Horoskopi për ditën e sotme/ Zbuloni çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

Dashi Keni shumë gjëra në mendje, por ende nuk jeni në gjendje t’i kuptoni ato, për shkak të ngjarjeve që kanë ndodhur më parë. Dikush mund...

Horoskopi 10:16 - 12 Shtator, 2020

Horoskopi sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni çfarë ka parashikuar Paolo Fox për ditën e sotme

Dashi   Shmangni bërjen e shumë xhirove këtë fundjavë. Ju do ta lini veten të lirë sepse do të jeni në shtëpi, me familjen ose me...

Horoskopi i muajit Janar/ Çfarë kanë parashikuar yjet përsa i përket punës
Horoskopi 13:15 - 11 Shtator, 2020

Horoskopi i fundjavës/ Zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet për secilën shenjë

Dashi Ju do të dëgjoni shumë ndjesi që këndojnë në zemrën tuaj dhe sensualiteti që do të lëshoni do të jetë shumë. Mos hezitoni dhe përpiquni...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë ky fillim jave për të gjitha shenjat?
Horoskopi 09:53 - 8 Shtator, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme

Dashi Sot do të jetë një ditë e mirë. Ju mund të gjeni një marrëveshje me një partner ose të merni dikë që t’ju ndihmojë të...

“Të talentuara” për të bërë ironi/ Këto janë shenjat më dinake të horoskopit
Horoskopi 12:22 - 4 Shtator, 2020

Horoskopi i fundjavës/ Çfarë kanë rezervuar yjet për secilën shenjë të zodiakut

Dashi Fundjava ka mbërritur!Energjia do të jetë në maksimumin e tij dhe ai ju këshillon të organizoni diçka dinamike: aktivitet fizik, një ekskursion, vallëzim. Demi Udhëtime,...

Me shume postime