Connect with Us

All posts tagged "yjet"

Sociale 08:18 - 2 Shkurt, 2020

Horoskopi i ditës, 2 shkurt 2020

DASHI21. mars – 20. prill Nëse jeni ne një lidhje mundohuni te jeni me liberale dhe nga ana tjetër t’ua vini me shume veshin këshillave te...

Sociale 08:31 - 1 Shkurt, 2020

Puna, financat, dashuria/ Mësoni çfarë parashikojnë yjet për muajin shkurt 2020

DASHI 21. mars – 20. prill Këtë muaj do ketë edhe trazira ne jetën tuaj, mirëpo me pak kujdes dhe ndihme nga te afërmit do ja...

Sociale 08:12 - 26 Janar, 2020

Horoskopi i ditës, 26 janar 2020

DASHI21. mars – 20. prill E dielë shumë e këndshme, veçanërisht nëse jeni duke planifikuar një udhëtim ose pushime. Nëse qëndroni në shtëpi, telefonatat, përgjigjet ose...

Lajme 18:42 - 30 Dhjetor, 2019

Astrologjia e karmës/ 2020 parashikon atë çfarë meritoni

Keni dëgjuar ndonjëherë për astrologjinë “karmike”? Atrologjia karmike është një nga disa llojet e astrologjisë. Edhe pse kjo nuk është një degë shumë e njohur në...

Sociale 08:11 - 25 Dhjetor, 2019

Horoskopi i ditës, 25 dhjetor 2019

DASHI21. mars – 20. prill Ne planin sentimental ju te dashuruarit nuk do ndihmoheni aspak nga yjet dhe mund t’iu ndodhin goxha probleme. Momentet e qetësisë...

Sociale 08:13 - 22 Dhjetor, 2019

Horoskopi i ditës, 22 dhjetor 2019

Horoskopi sot ditor për diten e diel – 22. dhjetor 2019 DASHI21. mars – 20. prill Dite shume e qete ka për te qene kjo e sotmja...

modele flokesh
Aktualitet 22:20 - 24 Mars, 2019

 Foto/ Këto modele flokësh do t’ju nderojnë këtë pranverë,fjala e yjeve të Hollywood-it

Bisht kali i ulët Camila Cabello e bën një bisht kali të zakonshëm të duket super elegant duke e ulur atë  pak më poshtë kokës. Nëse...

Aktualitet 23:50 - 29 Shtator, 2017

Yjet e Hollywood lexojnë komentet e njerëzve/ Tepër brutale

Jimmy Kimmel është showman më i ndjekur në Amerikë, dhe rubrikat e tij gjithashtu. Mean tweets quhet një rubrikë ku yjet e hollivudit lexojnë komentet që...

Showbizz 10:00 - 21 Dhjetor, 2016

Goodger kritikon ashpër yjet me silikon

Në periudhën  kur shumica e yjeve preferojnë të rregullojnë defektet e tyre duke ndërhyrë tek linjat trupore, ajo shprehet e lumtur që ruan origjinalitetin e saj....

Kuriozitete 23:33 - 11 Maj, 2016

Fati ynë tek yjet

Ylli më i largët është parë këtë vit në yjësinë e Luanit. Quhet GRB 090423 dhe prodhoi një shkreptimë shumëngjyrëshe: një shpërthim i ndodhur 13 miliardë...

Showbizz 17:40 - 27 Tetor, 2015

Kur yjet konkuronin në “Ethe”, ja si dukeshin (Foto)

Shfletoni galerinë për të parë si dukeshin këngëtarët e njohur të skenave tona në ‘Ethet e së Premtes Mbrëma’. Anjeza Shahini, fituese e ‘Etheve të së...

Showbizz 16:20 - 15 Tetor, 2015

Ja yjet që kanë bërë shqiponjën (FOTO)

Shqiponja dy krenare njihet si simbol i shqiptarëve, por jo vetëm ata e bëjnë atë. Shumica e futbollistëve shqiptar kur shënojnë gol, festojnë duke bërë shqiponjën...

Showbizz 18:48 - 11 Shtator, 2015

Yjet më të paguar në TV

Revista Amerikane ‘Forbes’ edhe këtë vit ka kalkuluar të ardhurat e yjeve në serialet TV, ku në vendin e parë dhe me barazim të pasurisë kanë...

Showbizz 17:49 - 5 Shtator, 2015

10 rastet e kur yjet u sulmuan (Foto)

Kim Kardashian ishte sulmuar me miell, Lady Gaga me vezë ndërsa Tom Cruise me pistoletë uji. Mësoni edhe për rastet e tjera kur yjet janë sulmuar...

Showbizz 20:10 - 23 Gusht, 2015

Yjet që e mposhtën kancerin

​As yjet e famshme nuk janë imun ndaj sëmundjeve malinje, por dallimi është vetëm në faktin se beteja e tyre zgjon kureshtjen e publikut. Pop-këngëtarja australiane,...

Showbizz 16:50 - 20 Gusht, 2015

Yjet që vishen me rroba të lira

Nuk janë duke kursyer para dhe as i ka prekur kriza ekonomike. Kohët e fundit shumë yje po vishen me rroba të lira. Angelina Joly u...

Showbizz 19:00 - 16 Qershor, 2015

Yjet festojnë në Hollivud

  Taylor Swift ka preferuar të organizojë një mini party me mikeshat e saj. Këngëtarja e famshme 25 vjecare ka festuar në Soho House në West...

Showbizz 12:00 - 5 Qershor, 2015

Yjet e Towie pushojnë

  Ata përbëjnë një prej cifteve më të njohur britanikë të cilët u bënë të famshëm nga seriali Towie. 23 vjecarja Georgia Kousoulou dhe i dashuri...

Fashion 10:00 - 12 Maj, 2015

Stili qëndron në detaje: Çfarë çantash marrin yjet holivudiane në tapetin e kuq?

  Tapeti i kuq është gjithnjë rasti ideal që yjet holivudiane të shkëlqejnë me rrezatim të plotë. Për këto raste stili përzgjedhet me ditë të tëra...

Showbizz 12:00 - 8 Maj, 2015

Yjet festojnë deri vonë

  Rihanna and Drake u fotografuan teksa festonin mbrëmjen e kaluar në të njëjtin lokal. Gjithashtu dyshes së famshme nga bota e muzikës i është bashkangjitur...

Showbizz 16:00 - 20 Prill, 2015

Yjet e Towie në Montpellier

Aktorët profesionistë të Towie kanë darkuar mbrëmjen e kaluar. Lucy Mecklenburgh dhe  Louis Smith duket se e gjetën kohën për tu shkëputur deri diku nga xhirimet...