Connect with Us

All posts tagged "yje"

Femra 09:30 - 4 Janar, 2017

Cfarë parfumesh preferojnë yjet e showbizit?

Ju sjellim më poshtë një listë parfumesh të preferuara të vipave të ndryshëm që ju i njihni, dhe mbase ju dini cdo etaj mbi jetë e...

Showbizz 23:10 - 20 Dhjetor, 2016

Ja gjoksi më i bukur i yjeve të Victoria Secret

Duket se tendenca e fundit i detyron modelet të dalin topless. E si për të qenë në kundërshtim me temperaturat e ftohta, ato e nxjehin situatën...

Showbizz 19:00 - 4 Korrik, 2016

Koha kur yjet shkelën për herë të parë në tapetin e kuq

Ata buzëqeshin para kamerave, shfaqen me kostumet e fustanet e tyre të mahnitshme sikur ta bënin këtë gjë çdo ditë. Por fillimet e tyre nuk kanë...

Kuriozitete 22:47 - 25 Maj, 2016

Nga egjiptianët, tek Majat: Të gjithë shikonin yjet

Qielli ishte për të lashtët një spektakël “hyjnor”. Për grekët, për shembull, ishin “yjet” e Hermesit, Afërditës, Aresit dhe Zeusit (Mërkuri, Venusi, Marsi dhe Jupiteri). Kudo...

Showbizz 12:00 - 8 Qershor, 2015

Yjet e Towie në Spanjë

  James ‘Arg’ Argent dukej aq i lumtur me dashurinë e jetës së saj Lydia Bright në Marbella. Yjet e Towie kaluan një mëngjes të bukur...

Showbizz 20:00 - 3 Qershor, 2015

Shkëlqejnë yjet e HBO

  Në promovimin e serive të reja të serive të serialit HBO, ato u shfaqën mjaft të bukura me një imazh të kuruar deri në detaje....

Life Style 19:00 - 3 Qershor, 2015

Yjet e Hollywood-it dhe kërkesat e tyre të pazakonta rreth ushqimit

Disa yje të Hollivudit me kërkesat e tyre të pazakonta, i vërtetojnë paragjykimet rreth sjelljes së tyre të përkëdhelur. Kudo që paraqiten në restorante, personel i...

Showbizz 14:00 - 1 Qershor, 2015

Yjet xhirojnë në Londër

  Jessica Wright dhe Ferne McCann u fotografuan duke xhiruar serinë e rradhës të serialit Towie. Bukuroshet dukeshin mjaft të preokupuara me xhirimet, të veshura elegante...

Femra 23:25 - 18 Shkurt, 2015

10 modelet flokësh të frymëzuara nga yjet

Nëse dëshironi të freskoni pamjen tuaj, ju propozojmë stilet më të fundit të flokëve me balluke. Balluket janë shumë në trend në këtë vit. Me to...