Connect with Us

All posts tagged "yje"

Aktualitet 16:10 - 7 Janar, 2019

Mes yjesh botërorë shkëlqeu vajza e panjohur!

Si gjithmonë, Golden Globes tejmbushet nga yje botërorë që përbëjnë epiqendrën e eventit me projektet dhe veshjet në tapetin e  kuq. Por kjo mbrëmje nuk qe...

Kuriozitete 11:40 - 4 Dhjetor, 2018

Parashikimi i yjeve për muajin dhjetor: Meri Shehu zbulon shenjën më me fat

Si çdo fillim muaji, astrologia Meri Shehu zbulon në studion e emisonit “Rudina” se cilët janë shenjat e horoskopit më me fat përgjatë dhjetorit. Sipas saj,...

Aktualitet 22:45 - 22 Shtator, 2018

Mbrëmja spektakolare në Milano: VIP-a, ngjyra, fantazi dhe stil!

Mbrëmja e djeshme rezervoi një show spektakolar që do të bënte bashkë emra të njohur botërorë. Qe sfilata e Versace Spring 2019 në javën e modës...

Kryesore Show Biz 09:54 - 5 Mars, 2018

Ceremonia e çmimeve Oscar 2018/ Yjet në tapetin e kuq

Mbrëmjen e të dielës së 4 marsit, u mbajt live si çdo vit ceremonia e ndarjes së çmimeve më të rëndësishme kinematografike: Oscars 2018. Përpos filmave...

Kryesore Show Biz 23:50 - 26 Shkurt, 2018

Foto/ Të bukura dhe tërheqëse pas shumë vitesh!

Është folur për shumë aktore, këngëtare apo personazhe të ndryshëm të botës së shoëbiz, që kanë spikatur me pamjen e tyre të pandryshuar. Jennifer Lopez, Monica...

Kryesore Show Biz 23:20 - 19 Shkurt, 2018

Foto/ Yjet solidarizohen kundër ngacmimeve seksuale

Ashtu si në çmimin  “Golden Globe”  edhe Bafta (British Academy Film Awards) yjet vishen me ngjyrë të zezë si shenjë solidariteti me lëvizjen e Hollywoodit “Time’s Up”...

Aktualitet 23:50 - 15 Nentor, 2017

Fëmijët yje të cilët janë bërë super të pasur

Nëse shikoni llogarinë tuaj të kursimeve dhe i thoni vetes: “Po të kisha qenë një aktor kur isha fëmijë do isha i pasur!” Shumë fytyra të...

Aktualitet 23:50 - 3 Nentor, 2017

Filmi vizatimor Lion King do ketë një version tjetër/ Yjet e Hollywood do kenë dorë në të

Filmi vizatimor ‘The Lion King’ do ketë një remix nga yjet e Hollwyoodit. Ata do japin zërin e tyre për personazhet, dhe Beyonce do jetë gjithashtu...

Aktualitet 23:50 - 11 Tetor, 2017

Yjet e ekranit që ishin ‘shumë të shëmtuar për në Hollywood’

Siç Hollywood nuk lejon që aty të futen njerëz të pa talentuar, një herë e një kohë është bërë një padrejtësi ndaj aktoreve të famshme. Dhe...

Kryesore Show Biz 20:00 - 22 Gusht, 2017

Foto/10 yje që iu dhanë paparacëve atë që donin

Paparacët janë gjithmonë në kërkim të gjërave të pazakonta që personazhet e famshme bëjnë. Por, ka raste që ata nuk janë lodhur aq shumë për të...