Connect with Us

All posts tagged "yje"

Paratë dhe dashuria/ Si do të jetë kjo ditë e shtunë për ju
Horoskopi 09:53 - 17 Tetor, 2020

Paratë dhe dashuria/ Si do të jetë kjo ditë e shtunë për ju

Dashi Nëse keni angazhime që thjesht nuk mund t’i shtyni, në këtë ditë ju do të duhet domosdoshmërisht të organizoheni për më të mirën . Nuk...

Puna, dashuria, financat dhe shëndeti/ Horoskopi i muajit Nëntor, 2020
Horoskopi 10:20 - 14 Tetor, 2020

Dashuria dhe puna/ Horoskopi i ditës së sotme, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi Tani keni zgjedhur një qëndrim mjaft të ashpër ndaj atyre që nuk përputhen në mënyrë të përsosur me standardet tuaja . Sidoqoftë, gjithmonë duhet të...

Horoskopi javor, 12-19 Tetor/ Parashikimi i yjeve përsa i përket punës
Horoskopi 10:06 - 6 Tetor, 2020

Puna në fokus/ Çfarë kanë rezervuar yjet për ju sot

Dashi Ditën e sotme do të luftoni t’iu tregoni njerëzve të afërt vlerën tuaj. Por edhe për kolegët tuaj dhe këdo që njihni. Ju nuk do...

Puna, dashuria, financat dhe shëndeti/ Horoskopi i muajit Nëntor, 2020
Horoskopi 10:20 - 27 Shtator, 2020

Puna/ Çfarë kanë parashikuar yjet për ju këtë javë

Dashi Java do të jetë e favorshme për një ekuilibër të arritjeve tuaja të mëparshme profesionale. Ata që ndihen të pakënaqur do të jenë në gjendje...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme
Horoskopi 09:57 - 11 Shtator, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme

Dashi Për disa është ditë e luftës së përhershme. Një gjendje e përcaktuar edhe nga tranziti i veçantë i Marsit. Dhe se do të pushojë së...

Horoskopi 14:25 - 30 Gusht, 2020

Horoskopi për muajin Shtator/ Si do të jenë marrëdhëniet tuaja me paratë

Dashi Në shtator do të përjetoni një situatë në punë ose në biznesin tuaj që mund të çojë në disa humbje, vonesa ose ndërlikime të tjera....

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi dhe këshillat e astrologut për këtë të hënë
Horoskopi 10:07 - 12 Gusht, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Lexoni parashikimin e yjeve për ditën e sotme

Dashi Në këtë të Mërkurë keni një vitalitet të veçantë që do të shfrytëzohet deri të Premten. Astrologu jep këshilla paraprakisht sepse parandalimi është më i...

Deri më sot keni lexuar horoskopin e gabuar sepse yjet janë zhvendosur/ Kjo është shenja juaj e vërtetë e zodiakut
Horoskopi 12:50 - 4 Gusht, 2020

Deri më sot keni lexuar horoskopin e gabuar sepse yjet janë zhvendosur/ Kjo është shenja juaj e vërtetë e zodiakut

Yjet janë ndryshuar nga një proces i shkaktuar precesion,do të thotë se ata kanë zhvendosur pozicionin dhe kanë rrënuar të gjitha shenjat tona të zodiakut.Horoskopi që...

Kuriozitete 15:54 - 3 Gusht, 2020

Fotografitë magjepsëse të peizazheve befasuese të kapura nën qiellin magjik të mbushur me yje

Fotografitë e shkrepura nga fotografi gjerman Alex Forst do t’iu mahnisin. Ai  ka krijuar një galeri me fotot magjike të qiellit gjatë natës. Imazhet janë të...

Horoskopi i ditës së sotme/ Çfarë kanë parashikuar yjet për ju sipas Paolo Fox
Horoskopi 10:23 - 18 Korrik, 2020

Horoskopi i ditës së sotme/ Çfarë kanë parashikuar yjet për ju sipas Paolo Fox

Dashi Përjetoni emocione të përziera, ndonjëherë ndiheni energjikë, ndonjëherë të lodhur. E premtja dhe e shtuna, megjithatë, do të jenë ditë më të mira sipas astrologut....

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Mësoni si do të jetë ky fillim jave për secilën shenjë
Horoskopi 10:27 - 19 Qershor, 2020

Horoskopi i fundjavës sipas Paolo Fox/ Çfarë ka parashikuar astrologu i famshëm për secilën shenjë

Dashi Shijoni hënën sot dhe fundjava do të jetë mjaft interesante. Në këtë periudhë dashuria mund të jetë e rëndësishme: ata që kanë qenë beqarë për...

Lajme 23:15 - 31 Dhjetor, 2019

“Tragjedia qiellore”/ Çfarë do t’i pengojë astronomët në 2020

Astronomët kanë shfaqur shqetësime pasi gjatë vitit 2020 parashikohet që mijëra satelitë të lëshohen në hapësirë, gjë që do të shkaktojë vështirësi në monitorimin dhe studimin...

Aktualitet 12:53 - 17 Maj, 2019

Festivali i Kanës/Yjet e kinemasë mahnisin sërish me veshjet e tyre në tapetin e kuq

Tre ditë më parë u hap zyrtarisht Festivali i Kanës i cili do të vazhdojë deri më 25 maj. Yjet e kinemasë zbritën në tapetin e...

Fashion 12:10 - 15 Maj, 2019

Festivali i Kanës/Yjet e kinemasë i lënë të gjithë pa fjalë me veshjet e tyre mahnitëse në tapetin e kuq

Festivali i 72-të i Kanës është hapur ditën e djeshme dhe sic e do tradita në tapetin e kuq parakaluan disa nga yjet e njohur të...

Kryesore Show Biz 15:53 - 5 Mars, 2019

Ç’ndodh me fustanet e Tapetit të Kuq pasi i kanë veshur yjet?

Për dizajnerët, Tapeti i Kuq është një ndër momentet e duhur për të promovuar punën e tyre. OSCARS 2019 – JENNIFER LOPEZ, FUSTANI NGA TOM FORD...

Kryesore Show Biz 15:53 - 25 Shkurt, 2019

Si ia bëjnë yjet që duken një mrekulli në tapetin e kuq?

Të gjithë yjet e nominuar për çmimet Oscar me siguri duhet të jenë duke u bërë gati për tapetin e kuq të mbrëmjes së sotme (e...

Fashion 10:12 - 11 Shkurt, 2019

Çfarë veshën yjet në “Grammy”: Të famshmet që mahnitën në tapetin e kuq!

Mbrëmja më e rëndësishme e muzikës “Grammy” nxori në pah  disa nga momentet më të paharrueshme të modës. Yjet nuk zhgënjyen në tapetin e kuq të...

Kryesore Show Biz 13:25 - 9 Shkurt, 2019

Vajzat çmendeshin:19 aktorët e vjetër shqiptar që dukeshin si yje Hollywoodi

  1.Timo Flloko ka qenë ndër aktorët më të bukur shqiptarë, fama e të cilit shkoi deri në Amerikë ku jetoi për 7 vite dhe arriti...

Aktualitet 21:30 - 25 Janar, 2019

Yjet e mediave sociale që tani e tutje duhet të deklarojnë nëse postimet e tyre kanë qëllime reklamimi

16 yje të mediave sociale, ku përfshihen këngëtaret Elie Goulding, Rita Ora, modelja Rosie Huntington-Whiteley dhe Alexa Chung apo influencerja Zoella, kanë nënshkruar një marrveshje sipas...

Aktualitet 21:00 - 25 Janar, 2019

Si dukeshin yjet e Hollywood-it kur ishin në Universitet: Bradley Cooper do t’ju zhgënjejë

Shokët e klasës, kolegët, të njohurit dhe fqinjët ndonjëherë bëhen jo vetëm njerëz të suksesshëm, por edhe të famshëm. Dhe disa vite më vonë, ju shikoni...

Aktualitet 16:25 - 7 Janar, 2019

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Golden Globes?

Pas ndarjes së çmimeve, e dyta që na intereson më shumë janë veshjet. Çfarë veshën yjet në tapetin e kuq të Golden Globes dhe cilat ishin...

Aktualitet 16:10 - 7 Janar, 2019

Mes yjesh botërorë shkëlqeu vajza e panjohur!

Si gjithmonë, Golden Globes tejmbushet nga yje botërorë që përbëjnë epiqendrën e eventit me projektet dhe veshjet në tapetin e  kuq. Por kjo mbrëmje nuk qe...

Kuriozitete 11:40 - 4 Dhjetor, 2018

Parashikimi i yjeve për muajin dhjetor: Meri Shehu zbulon shenjën më me fat

Si çdo fillim muaji, astrologia Meri Shehu zbulon në studion e emisonit “Rudina” se cilët janë shenjat e horoskopit më me fat përgjatë dhjetorit. Sipas saj,...