Connect with Us

All posts tagged "Xhodi Hysa"

Politikë 13:46 - 18 Janar, 2020

Skandali-dokumentet/ Basha zgjedh një të dënuar si mashtrues për propagandën

Mediat së fundmi kanë raportuar për një grup propagande jashtë zyrave të PD-së të koordinuar dhe drejtuar nga ish kryeredaktorja e “Opinionit” në Klan, Desada Metaj...

Politikë 12:36 - 18 Janar, 2020

Lulzim Basha bën Desada Metajn numrin 2 të PD-së/ Ja detyra dhe ekipi i propagandës

Largimi nga emisioni Opinion i Desada Metajt dhe bashkimi me ekipin e Lulzim Bashës nuk përbën ndonjë suprizë për shumicën e gazetarëve.  Atyre nuk u kanë...