Connect with Us

All posts tagged "xhirime"

Aktualitet 17:05 - 31 Maj, 2019

“Kur xhirohej një film”/ Skenari i bazuar në jetën e vërtetë të aktorit të njohur shqiptar

“Kur xhirohej një film” është një nga filmat shqiptar më të pëlqyer. Por ajo që nuk dinim është se ky film është bazuar në jetën e...

Kryesore Show Biz 12:40 - 3 Mars, 2019

Flori me Fifin përfundojnë xhirimet e klipit të ri dhe kënga ka një mesazh shumë të veçantë!

Flori Mumajesi dhe Fifi kanë tërhequr vëmendjen e të gjithë fansave kohët e fundit, pas dyshimeve se mes tyre mund të kishte një romancë. Por ashtu...

Showbizz 22:00 - 9 Janar, 2017

Fotot/ Xhirimet e filmit e nxjerrin në shi Zayn Malik

Xhirimet e fundit të serisë së dytë të filmit të shumëpërfolur dhe diskutuar  Fifty Shades of Grey e kanë nxjerrë jashtë në shi për të xhiruar...

Kuriozitete 19:45 - 23 Nentor, 2016

Ky vend xhirimesh tashmë është shndërruar në një qytezë

Edhe pse shumë prej jush ndoshta nuk e mbani mend filmin muzikal të Popey Marinarit, i cili arrinte të kishte një fuqi shumë më të madhe...

Showbizz 14:00 - 1 Qershor, 2015

Yjet xhirojnë në Londër

  Jessica Wright dhe Ferne McCann u fotografuan duke xhiruar serinë e rradhës të serialit Towie. Bukuroshet dukeshin mjaft të preokupuara me xhirimet, të veshura elegante...

Showbizz 16:00 - 3 Prill, 2015

Vazhdojnë xhirimet e TOWIE

Dy nga fytyrat më të pëlqyera të reality showt TOWIE janë padyshim Billie Faiers dhe Ferne McCann. Këto ditë yjet po punojnë shumë për xhirimet e...

Uncategorized 20:00 - 5 Mars, 2015

Filmi “Snowden” dalin fotot e para

Aktori tashmë ka publikuar fotografitë e para të xhirimeve, të cilat lidhen me fillimet e agjentit në Ushtrinë e Shteteve të Bashkuara, nga e cila u...