Connect with Us

All posts tagged "Xhensila Myrtezaj"

Kryesore Show Biz 10:34 - 28 Korrik, 2019

Sot janë vajzat më të bukura të ekranit/ Fotot e vipa-ve që “shokuan” fansat

Luana Vjollca, Marina Vjollca, Xhensila Myrtezaj, Aurela Hoxha dhe Françeska Jaçe janë emrat më të klikuar dhe të komentuar të showbizit. Sot këto 5 personazhe cilësohen...

Aktualitet 20:09 - 22 Korrik, 2019

Pyetja që “pushtoi” rrjetin/ E “zhduku” apo jo kërthizën Xhensila Myrtezaj?

Ditën e djeshme një foto e këngëtares Xhensila Myrtezaj pushtoi të gjitha mediat. Këngëtarja u akuzua nga fansat se në foton e saj të fundit kishte...

Aktualitet 17:52 - 21 Korrik, 2019

Xhensila Myrtezaj “kryqëzohet” nga fansat/ Zbulojnë detajin në foton e fundit

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar Xhensila Myrtezaj, është akuzuar nga fansat përsa i përket fotots së fundit të saj. Në Instagram Xhensila ka publikuar...

Aktualitet 16:19 - 14 Korrik, 2019

Dhurata “e çmuar” e Besit dhe Xhensilës për Ajkën/ Zbulohet çmimi marramendës

Para dy ditësh këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku organizuan një festë shumë të madhe për ditëlindjen e vajzës së tyre Ajka. Me rastin e...

Aktualitet 20:20 - 12 Korrik, 2019

Xhensila Myrtezaj më e lumtur se kurrë/ Tregon pamjet nga ditëlindja përrallore e Ajkës

Ditën e sotme Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku po festojnë ditëlindjen e parë të vajzës së tyre Ajka. Ata e uruan të voglën e tyre me...

Kryesore Show Biz 18:16 - 28 Qershor, 2019

Xhensila Myrtezaj “çmend fansat”/ Ekspozon linjat perfekte pas lindjes

Xhensila Myrtezaj është një ndër këngëtaret më të pëlqyera dhe të komentuara të showbizit. Janë të pakta herët kur ajo shfaqet me bikini pasi gjithnjë ka...

Kryesore Show Biz 11:17 - 11 Tetor, 2018

Foto-Si ishin dhe si janë!/ Shikoni se sa shumë kanë ndryshuar Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj

Janë të dy të talentuar në fushat e tyre respektive. Edhe pse janë bërë prindër të një vogëlusheje me emrin Ajka, Besi dhe Xhensila ngelen sërish...

Kryesore Show Biz 15:00 - 23 Gusht, 2018

Vetëm një muaj pas lindjes, shihni si duket tani Xhensila Myrtezaj

Një muaj më parë, këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një vogëlushe që ajo dhe Bes...

Kryesore Show Biz 22:50 - 12 Shkurt, 2018

Historia e shtatzënisë së Xhensila Myrtezajt si ajo e Kylie Jenner?

“Thashethemet” për shtatzëninë e të famshmëve shqiptarë apo të huaja, kanë dalë shpesh të vërteta. Por ndoshta ky nuk është rasti i Xhensila Myrtezaj ose do të...

Aktualitet 00:40 - 30 Dhjetor, 2017

Xhensila Myrtezaj bëhet nostalgjike, kujton një nga ditët më të lumtura

Xhensila Myrtezaj është bërë nostalgjike sot dhe ka publikuar në rrjetet sociale një foto nga dita e saj më e bukur. Ajo ka publikuar një foto që...

Aktualitet 03:10 - 20 Dhjetor, 2017

Befasojnë Xhensila dhe Besi!/ Ja cila është surpriza e rradhës

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në muajin shtator të këtij viti. Ata tashmë kanë nisur bashkëjetesën në shtëpinë e tyre...

Aktualitet 22:47 - 4 Shtator, 2017

Vijon “çmenduria”/Xhensila dhe Besi sonte në dasmën e tretë, ja si duket nusja (Video)

Besi dhe Xhensila më datë 1 shtator, ashtu siç kishin paralajmëruar më herët u martuan në një ceremoni gjigante në Pallatin e Brigadave duke bërë bashkë...

Aktualitet 13:58 - 2 Shtator, 2017

Foto-Dasma e Xhensilës shuan armiqësitë/ Erion Veliaj dhe Monika Kryemadhi në një valle

Dasma e Besit dhe Xhensila Myrtezajt, ka bërë bashkë shumë personazhe publikë dhe personalitete të ndryshme të politikës. Në dasmë kanë qenë të ftuar disa politikanë...

Kryesore Show Biz 08:30 - 2 Shtator, 2017

Xhensila Myrtezaj bëhet nuse/ Ja si i heq emocionet e dasmës

Këngëtarja e njohur e showbiz-it shqiptar, do të kurorëzojë martesën e saj me aktorin e njohur, Bes Kallaku mbrëmjen e sotme në një ceremoni tek Gjiri...

Kryesore Show Biz 14:01 - 1 Shtator, 2017

Xhensila Myrtezaj nuk reziston dot/ Publikon foto të fustanit

Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj pritet të martohet sot në një ceremoni të madhe në Gjirin e Lalzit. Fotot e saj të festës së beqarisë bënë...

Kryesore Show Biz 08:43 - 31 Gusht, 2017

Çifti Kallaku publikon fotot e para/ Fillon zyrtarisht dasma e tyre

Çifti më i përfolur i momentit, këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori i humorit Bes Kallaku pritet të martohen këtë të premte në një ceremoni në Gjirin...

Kryesore Show Biz 21:00 - 29 Gusht, 2017

Kush është striptisti që “tërboi” shoqet e Xhensilës/ E kemi parë edhe më përpara

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezajka festuar ditën e beqarisë sëbashku me mikeshat dhe motrën e saj në një jaht luksoz. Detaje të festës u publikuan nga...

Aktualitet 20:49 - 28 Gusht, 2017

Po Besi ç’do mendojë kur t’i shohë?/ Festa e beqarisë së Xhensilës si në filma (Foto)

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku priten  t’i japin fund beqarisë në një ceremoni të konceptuar si një përrallë që do të mbahet në 1 shtator. Megjithatë,...

Kryesore Show Biz 11:00 - 29 Korrik, 2017

Xhensila në dasmë si një princeshë/ Blen këpucët e “Hirushes”, por çmimi i tyre do t’ju çudisë

Pas dasmës së Orindës dhe Turit, tashmë vëmendja shkon tek  një tjetër çift shumë i dashur për publikun shqiptar, Xhensilën dhe Besin. Çifti do të martohet...

Kryesore Show Biz 13:30 - 25 Korrik, 2017

Kur e kanë humbur virgjërinë/ Flasin femrat më të famshme shqiptare

Virgjëria është një temë që na ngacmon të gjithëve dhe mbase një ndër temat që sjell më shumë debat dhe zgjon më shumë kuriozitet në vendin...

Kryesore Show Biz 18:30 - 15 Korrik, 2017

Kujt i thotë “të dua” Xhensila Myrtezaj përveç Besit?

Xhensila Myrtezaj është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo prej vitesh është e fejuar me aktorin e famshëm të humorit, Besard Kallaku....

Kryesore Show Biz 16:00 - 31 Maj, 2017

Xhensila Myrtezaj zbulon idhullin e saj në politikë/Këto janë fjalët e saj për të

Xhensila Myrtezaj është mikeshë shumë e  mirë e Monika Kryemadhit. Këngëtarja dhe partneri i saj Bes Kallaku   e kanë shprehur hapur qendrimin e tyre politik pro...

Kryesore Show Biz 16:32 - 18 Maj, 2017

Xhensila Myrtezaj tregon sekretin e transformimit të saj trupor

Xhensila Myrtezaaj ka ndryshuar shumë fizikisht, nëse e krahasojmë me Xhensilën  e disa viteve më parë. Këngëtarja simpatike ka rënë shumë në peshë dhe madje ka bërë...