Connect with Us

All posts tagged "xhenet"

Life Style 09:34 - 20 Mars, 2019

Seria e fundit/Xhenet dhe Selim martohen, ja ç’do ndodhë sot

Dita e dasmës së Selimit dhe Xhenetit ka ardhur. Xhenet i thotë Arzus se është shumë e lumtur aq sa ka edhe frikë. Arzu i thotë...

Life Style 09:40 - 19 Mars, 2019

Arzu vret Xhihanin dhe shpëton Xhenetin e Melisën, ja ç’do ndodhë sot

Kaja dhe Arzu shkojnë në bregdet dhe përballen me Xhihanin. Arzu i lutet Xhihanit të lërë vajzat. Xhihan i thotë Kajas të ulet në gjunjë dhe...

Life Style 09:36 - 18 Mars, 2019

Melisa i shpëton jetën Xhenetit dhe i kërkon falje për gjithçka, ja ç’do ndodhë sot

Xhihan i dërgon Xhenetin dhe Melisën në një shtëpi në pyll. Ai e hedh celulrin. Xhenet lëndon këmbën rrugës. Vajzat gjejnë rast për t’ja mbathur nga...

Aktualitet 09:37 - 17 Mars, 2019

Telenovela juaj e preferuar/Kur përfundon seriali “Xhenet”?

“Xhenet”, prodhimi i vitit 2018 i cili transmetohet çdo pasdite që prej 10 Tetorit, po shkon drejt fundit. Xhenet, një foshnjë që braktiset që në lindje....

Life Style 09:33 - 15 Mars, 2019

Xhihan rrëmben Xhenetin dhe Melisën, ja ç’do ndodhë sot

Selim dhe Melisa shkojnë në spital dhe kërcënojnë doktorin t’u tregojë të vërtetën. Doktori bën sikur nuk di gjë. Xhenet thërret Pënarin dhe shkojnë në shtëpinë...

Aktualitet 08:53 - 14 Mars, 2019

Kaja mëson se Arzu do martohet me Xhihanin/ Ja ç’do ndodhë sot në “Xhenet”

Xhenet dhe Melisa shkojnë të ndalojnë Arzun. Selim i sheh bashkë dhe i bërtet Xhenetit që vazhdon ta besojë Melisën. Xhenet i tregon Selimit çfarë ka ndodhur dhe së...

Life Style 09:43 - 13 Mars, 2019

Arzu ndahet nga Mahir,Sena mëson të vërtetën tronditëse/Ja ç’do të ndodhë sot

Ozlem merr përgjigjen e ADN por nuk arrin ta shohë pasi Sema ja merr nga duart. Sema vendos që ta hapë zarfin para të gjithë familjes....

Life Style 09:36 - 12 Mars, 2019

Xhenet pajtohet me Selimin, Arzu pranon ofertën e Xhihanit, ja ç’do ndodhë sot

Arzu i tregon Melisës se Xhihan po e kërcënon me pamjet e aksidentit dhe kërkon që ata të martohen. Xhenet shkon të takojë Selimin por përballet...

Life Style 09:33 - 11 Mars, 2019

Xhihan i propozon për martesë Arzus, ja ç’do ndodhë sot në Xhenet

Selim shkon të takojë Xhenetin dhe i thotë se nuk kishte zgjidhje tjetër përveçse t’ja bënte këtë lojë Melisës. Xhenet e kritikon Selimin që luan me...

Life Style 09:34 - 8 Mars, 2019

Selim i propozon Melisës, Arzu i shpëton jetën Xhenetit, ja ç’do ndodhë sot

Selim i bën surprizë Melisës për ditëlindje në kompani. Xhenet mërzitet dhe bëhet xheloze për afrimitetin e Melisës dhe Selimit. Kaja shkon në kompani dhe kërkon...

Aktualitet 08:42 - 7 Mars, 2019

Selim i propozon Melisës, Arzu i shpëton jetën Xhenetit/ Ja çfarë do të ndodhë sot

Arzu shkon në shtëpinë e Xhihanit dhe shikon në kompjuterin e tij se si ai planifikon të vras Xhenetin dhe më pas ta vrasë atë. Kaja...

Life Style 09:40 - 6 Mars, 2019

Xhihan torturon Kajan dhe vendos të vrasë Xhenetin, ja ç’do ndodhë sot

Selim dhe Melisa shkojnë të darkojnë së bashku. Xhenet telefonon Melisën për të biseduar për punën e re. Melisa e gënjen Xhenetin dhe i thotë se...

Life Style 09:43 - 5 Mars, 2019

Sema akuzon Arzun për vrasjen e Rëzait, ja ç’do ndodhë sot në Xhenet

Xhenet shkon për një intervistë pune. Ajo nuk i pëlqen kushtet e punës por detyrohet të pranojë pasi në shtëpi janë ngushtë me gjendjen ekonomike. Arzu...

Life Style 09:38 - 1 Mars, 2019

Arzu djeg provat që Kaja ka kundër saj, ja ç’do ndodhë sot në Xhenet

Arzu takohet me Halilin. Ai i thotë Arzus se e di vendin ku Kaja ka fshehur fotot dhe armën. Halil kërkon para nga Arzu në këmbim...

Life Style 09:40 - 27 Shkurt, 2019

Ozlem rrëzohet nga shkallët, ja ç’do ndodhë sot në Xhenet

Xhenet nuk pranon të martohet me Selimin dhe i lë të gjithë të habitur. Mahir shpëton Arzun nga Kaja. Ai kërcënon Kajan t’i qëndrojë larg. Kaja...

Life Style 09:39 - 26 Shkurt, 2019

Xhenet nuk pranon të martohet me Selimin, ja ç’do ndodhë sot

Melisa mërzitet pasi Xhenet i tregon se do martohet me Selimin. Ajo i kërkon falje Xhenetit dhe i thotë se nuk mund t’ja shkatërrojë ditën e...

Life Style 09:38 - 25 Shkurt, 2019

Melisa vendos të ndalojë martesën e Xhenetit dhe Selimit, ja ç’do ndodhë sot

Arzu çon Melisën në shtëpi. Mahir i kërkon llogari Arzus pse nuk e njoftoi për aksidentin. Kaja i thotë Halilit se do largohet së bashku me...

Life Style 09:36 - 22 Shkurt, 2019

Arzu shpëton Melisën dhe e lë Xhenetin të vdesë, ja ç’do ndodhë sot

Xhenet dhe Melisa bëjnë aksident dhe përfundojnë jashtë rruge. Melisa vjen në vete dhe e gjen Xhenetin pa ndjenja. Xhenet zgjohet dhe të dyja përpiqen të...

Aktualitet 09:29 - 21 Shkurt, 2019

Melisa dhe Xhenet bëjnë aksident/ Ja çfarë do të ndodhë sot

Neser do te ndiqni,Xhenet vazhdon të mendojë se Arzu e ka gënjyer. Kaja përlotet. Melisa shkon në hotelin e Arzus, por shqetësohet kur nuk e gjen atje.Xhenet ia...

Life Style 09:35 - 20 Shkurt, 2019

Xhenet meson se Kaja ka përdhunuar Arzun, ja ç’do ndodhë sot

Mjekët i shpëtojnë jetën Xhenetit por ajo i kërkon llogari Mukadezit dhe i thotë se dëshiron të vdesë. Mukadez i lutet Xhenetit mos ta fajësojë veten...

Life Style 09:40 - 19 Shkurt, 2019

Arzu e gjen Xhenetin pa ndjenja, ja ç’do ndodhë sot

Sema përzë Arzun nga shtëpia. Mahir dhe Sema nuk e lejojnë Melisën të shkojë me Arzun dhe e mbajnë me forcë. Xhenet pi një dozë liaçesh...

Life Style 09:42 - 18 Shkurt, 2019

Familja Sojer mësojnë se Xhenet është vajza e Arzus, ja ç’do ndodhë sot

Arzu përballet me Xhenetin. Arzu i kërkon falje Xhenetit dhe e përqafon. Xhenet nuk e pranon faljen e saj. Arzu ulet në gjunjë duke qarë. Xhenet...

Life Style 09:43 - 15 Shkurt, 2019

Xhenet përballet me Arzun dhe e thërret ‘nënë’, ja ç’do ndodhë sot

Sema u tregon të gjithëve se Melisa është çuar në këmbë. Orhan e kupton që kjo ka qenë lojë e Melisës. Sema bëhet dyshuese ndaj Arzus...