Connect with Us

All posts tagged "xhemre"

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Serkan bëhet xheloz për Xhemrenë
Life Style 10:55 - 23 Shkurt, 2021

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Serkan bëhet xheloz për Xhemrenë

Serkan e gjen Xhemrenë në kafe me djalin që ka punësuar Nazan. Kur i sheh bashkë ai bëhet xheloz. Serkan i mban qëndrim Xhemresë dhe nuk...

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Serkanit i ndodh e papritura në skenë
Life Style 10:25 - 29 Janar, 2021

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Serkanit i ndodh e papritura në skenë

Selen pasi mëson sëmundjen e Serkanit shkon t’i ofrojë ndihmë Nazanit. Gynej dhe Serkan shkojnë në koncert. Ali ia bën të qartë Ejlylit se Fadikun e...

Të hënën në serialin “Lule të vetmuara”/ Defne bëhet keq kur mëson për sëmundjen e Serkanit
Life Style 10:09 - 3 Janar, 2021

Të hënën në serialin “Lule të vetmuara”/ Defne bëhet keq kur mëson për sëmundjen e Serkanit

Defne e përjeton shumë keq kur mëson se Serkani është me leucemi. Ajo nis të kujdeset për të dhe shpreson se i vëllai do të shërohet....

Këtë javë në serialin “Lule të vetmuara”/ Xhemre merr vesh lajmin e tmerrshëm për Serkanin
Life Style 10:07 - 28 Dhjetor, 2020

Këtë javë në serialin “Lule të vetmuara”/ Xhemre merr vesh lajmin e tmerrshëm për Serkanin

Meral është në rrezik për t’iu zbuluar e vërteta. Ajo mendon se nuk ka shpëtim por Zehra gjen zgjidhje. Ejlyl përballet rastësisht me një vajzë që...

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Vajzat e jetimores bien në kurthin e “nënës” së Defnesë
Life Style 10:05 - 15 Dhjetor, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Vajzat e jetimores bien në kurthin e “nënës” së Defnesë

Defne bën foto me “nënën” e re për t’ja treguar Nazanit por ajo fshihet pas syzeve dhe kapeles për të mos treguar fytyrën e saj. Defne...

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Serkan dhe Xhemre bien në kurthin e Kemalit
Life Style 09:41 - 17 Tetor, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Serkan dhe Xhemre bien në kurthin e Kemalit

Sadullah vendos të shpërngulet në Trabzon. Vajzat zhgënjehen kur mësojnë se Mesude e ka tërhequr denoncimin. Xhemre vjedh motorrin e Toprakut dhe së bashku me Serkanin...

Life Style 09:50 - 26 Shtator, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Meral tenton vetëvrasjen në burg, Mert zgjohet nga koma

Serkan i tregon Xhemresë se nëna e tij e dinte për paratë e vjedhura. Meral futet në burg dhe e përjeton shumë keq këtë. Nazan kërkon...

Life Style 09:39 - 4 Shtator, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Defne i vë zjarrin shtëpisë së Xhemresë

Kemal tallet me Serkanin kur mëson për gjendjen e familjes së tij. Serkan godet Kemalin me grusht. Defne tmerrohet nga kushtet e shtëpisë së re pasi...

Ejlyl vendos të shpëtojë Mesuden/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë këtë javë në serialin “Lule të vetmuara”
Life Style 09:44 - 2 Shtator, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Xhemre merr pasurinë dhe përzë Nazanin nga shtëpia

Nxënësit në shkollë konsumojnë ushqimet e Mesudes por helmohen. Nazan e detyruar i tregon Serkanit dhe Defnes se ajo ka vendosur të martohet me Erkanin. Defne...

Life Style 09:43 - 31 Gusht, 2020

Këtë javë në serialin “Lule të vetmuara”/ Nazan i tregon Xhemresë për pasurinë

Songyl e detyruar vishet nuse për tu martuar. Feride dhe Toprak së bashku me vajzat dhe djemtë arrijnë të gjejnë Songylin dhe përpiqen të ndalojnë dasmën....

Ejlyl vendos të shpëtojë Mesuden/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë këtë javë në serialin “Lule të vetmuara”
Life Style 09:40 - 16 Gusht, 2020

Të hënën në serialin “Lule të vetmuara”/ Nazan i kërkon Xhemresë të tërheqë denoncimin ndaj Defnesë

Vajzat arrijnë ta qetësojnë foshnjën me ndihmën e një të panjohure. Songyl hedh të gjitha dhuratat që i ka dhuruar Gyneji. Meral vendos të fshehë dhuratat...

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Xhemre rifiton shikimin
Life Style 09:51 - 9 Gusht, 2020

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Xhemre rifiton shikimin

Xhemrenë e gjejnë në breg të detit peshkatarët. Defne i tregon Nazanit çfarë i bëri Xhemres dhe që e ka mësuar të vërtetën e birësimit. Xhemre...

Life Style 09:47 - 8 Gusht, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Defne gënjen Xhemrenë dhe e çon buzë greminës

Kader lëndohet nga sjellja e Songylit pasi kjo e fundit ende nuk i beson. Mert i tregon Songylit të vërtetën. Songyl i kërkon falje Kaderit dhe...

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Defne tenton të mbysë Xhemrenë në pishinë
Life Style 09:57 - 5 Gusht, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Defne tenton të mbysë Xhemrenë në pishinë

Defne tronditet kur Xhemre i tregon të vërtetën se ajo dhe Serkan janë të birësuar. Kjo e fundit tenton të mbysë Xhemren në pishinë. Xhemre lufton...

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Xhemre përballet me hallën e saj pasi mëson se e ka droguar
Life Style 09:47 - 5 Korrik, 2020

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Xhemre përballet me hallën e saj pasi mëson se e ka droguar

Kemal i mllefosur shkon në jetimore dhe kërcënon Ejlylin që t’u thotë djemve të Nezihes se ka gënjyer. Ejlyl ka frikë se Kemal do hakmerret ndaj...

Life Style 09:51 - 4 Korrik, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Feride shpëton Xhemrenë prej Emelit

Meral i lutet dhe i premton se nuk do e përsërisë më. Ajo arrin ta mbajë vendin e punës. Djemtë e Nezihes kërkojnë të marrin informacion...

Xhemre shkon në polici dhe vetëdorëzohet/ Çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”
Life Style 09:55 - 1 Korrik, 2020

Xhemre shkon në polici dhe vetëdorëzohet/ Çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Meral rrezikon të kapet mat nga Ihsani teksa ndodhet në shtëpinë e tij. Songyl i tregon Ferides se Emel e keqtrajton Xhemren. Nazan arratiset nga shtëpia...

Life Style 10:16 - 30 Qershor, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Xhemre tregon se ka vrarë Nazanin

Meral kërkon punë në shtëpinë e Ihsanit me planin për tu hakmarrë për vrasjen e të ëmës. Songyl debaton me Meralin për këtë çështje. Neriman për...

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Xhemre zgjohet me duart e gjakosura
Life Style 10:01 - 27 Qershor, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Xhemre zgjohet me duart e gjakosura

Nazan zhduket papritur. Defne dhe Serkan shqetësohen për nënën e tyre. Defne akuzon Eminen se i ka bërë dicka Nazanit për tu hakmarrë ndaj saj. Më...

Ejlyl vendos të shpëtojë Mesuden/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë këtë javë në serialin “Lule të vetmuara”
Life Style 16:23 - 21 Qershor, 2020

Emel bën planin shkatërrimtar për Xhemrenë/ Zbuloni çfarë do të ndodhë javën e ardhshme në serialin “Lule të vetmuara”

Banu vazhdon të mashtrojë Kaderin. Nazan bën plan të përfitojë lirinë e plotë duke mashtruar gjykatën. Vëllai i Abazit kërkon të hakmerret dhe rrëmben Seherin. Xhemre...

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Xhemre rifiton shikimin
Life Style 09:56 - 16 Qershor, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Xhemre tenton të vrasë Nazanin

Xhemre vjedh një makinë dhe shkon të aksidentojë Nazanin. Nazan trembet kur sheh Xhemren teksa i shkon përballë për ta përplasur. Makina e policisë i pret...

Life Style 13:57 - 9 Maj, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Xhemre merr një dhuratë nga Gokhani pas vdekjes së tij

Mesude bëhet xheloze kur e sheh Kemalin të veshur modern. Vajzat shqetësohen për gjendjen e Meralit. Xhemre vazhdon të shohë haluçinacione. Feride takon Seherin për të...