Connect with Us

All posts tagged "xhelozi"

Andrra e thotë hapur/ Kjo është arsyeja pse zihet më shumë me Sinanin
Showbizz 10:37 - 28 Tetor, 2020

Andrra e thotë hapur/ Kjo është arsyeja pse zihet më shumë me Sinanin

Andrra Destani dhe Sinan Hoxha janë një nga çiftet më të preferuara të showbizit. Së fundi modelja, ka relaizuar një inetrvistë të shkurtër me ndjekësit e...

Kërcënoi se do vrasë veten/ Flasin prindërit e 31-vjeçarit: Nusja ja mori vajzën, kishin probleme xhelozie
Kronika 09:48 - 20 Shtator, 2020

Kërcënoi se do vrasë veten/ Flasin prindërit e 31-vjeçarit: Nusja ja mori vajzën, kishin probleme xhelozie

Mbrëmjen e djeshme një ngjarje e rëndë ka nodhur në Fier, ku një 31-vjeçar kërcënoi se do të vetëvritej me kallash. Prinderit e Elton Metës, Bashkim...

Showbizz 11:42 - 29 Gusht, 2020

Habit Ermal Mamaqi: Jam xheloz për Ledrin

Ermal Mamaqi nuk ndalet me humorin e tij në rrjetet sociale. Së fundi aktori i humorit ka publikuar një foto të mamit të reperit Ledri Vula,...

Horoskopi 13:21 - 10 Qershor, 2020

Zemërimi i tyre nuk ka kufi/ Shenja më xheloze të horoskopit

Demi Në vendin e parë të shenjave më xheloze të zodiakut është Demi. Të lindurit e kësaj shenje janë të fuqishëm dhe të rëndë, ata kanë...

Kronika 14:02 - 28 Maj, 2020

“Do ta nxij jetën, do të ther”/ Histori tronditëse, tradhëtitë dhe dhuna që u denoncuan gjatë karantinës në Tiranë

Karantina e stërgjatur na riktheu në shtëpi. Për ata që janë në marrëdhënie pune, të afërmit e tyre pothuajse janë të qartë se rruga drejt banesës...

Showbizz 11:12 - 3 Maj, 2020

“Pagova qindra euro për një natë”/ Moderatorja shqiptare pranon lidhjen me biznesmenin: Punësova detektiv për ta kapur mat

Moderatorja e emisionit “Glamour Zone”, Ester Bylyku nuk ka preferuar asnjëherë të flasë për jetën e saj private në publik. Por së fundi ka vendosur të...

Kronika 09:35 - 2 Shkurt, 2020

Foto/ Kush është babai i tre fëmijëve që masakroi me thikë bashkëshorten e tij

Personi që shihni në foto është Lulëzim Cuku, i cili në rrethana ende të paqarta qëlloi për vdekje me thikë bashkëshorten e tij, Majlinda Cuku. Ngjarja...

Showbizz 17:25 - 2 Maj, 2019

‘Mendojnë se jemi xheloze’/ Vajzat e Hostel tregojnë të vërtetën e marrëdhënies së tyre

Megi Pojani, Ana Haxhimali dhe Dea janë aktoret më të reja të serialit që jepet online për dashurinë. Të ftuara tek Rudina vajzat kanë folur për...

xhelozi- shenja xheloze
Aktualitet 23:00 - 30 Mars, 2019

Të sëmurë nga xhelozia/ Këto shenja të horoskopit do t’ua bëjnë jetën ferr

Demi Partnerin e ndjen si pronë dhe çdo gjë që i pëlqen atij mund të ndikojë në lidhje. Shpesh është romantik por më shumë është kontrollues....

cfare duhet te dini mbi xhelozine
Aktualitet 22:40 - 8 Mars, 2019

Ja tre gjërat që duhet të dini për xhelozinë

Xhelozia nuk është një element i kontrollit njerëzor Nëse mendon se mund ta përdorësh  xhelozinë për t’i kontrolluar jetën dikujt e ke shumë gabim. Njerëzit nuk...

xhelozi e semure
Aktualitet 22:20 - 2 Shkurt, 2019

Tre pyetje për të kuptuar nëse vuan nga xhelozia e sëmurë

1- Si reagon kur partneri del me miqtë? Merzitesh Kupton që keni të dy një jetë personale dhe keni nevojë për hapësirë në mënyrë që të...

xhelozi- shenja xheloze
Aktualitet 22:20 - 23 Janar, 2019

Do t’ju marrin shpirtin me xhelozinë e tyre/ Ja shenjat më xheloze të zodiakut

Demi Ata janë shumë posesivë, veçanarisht kur bëhet fjalë për partnerin e tyre. Demat nuk i besojnë as hijes së tyre, ndaj dhe janë shumë xhelozë...

xhelozi
Aktualitet 23:00 - 15 Janar, 2019

 Do ta mohojnë, por këto janë shenjat më xheloze të zodiakut

Akrepi Tashmë nuk ka asnjë dyshim, kjo është shenja më xheloze e horoskopit. Ata  nuk kanë besim tek askush dhe kjo i bën që të ndërtojnë...

motrat ne dasem
Kryesore Show Biz 12:25 - 15 Janar, 2019

Dashuri dhe xhelozi: Marina Vjollca tregon marrëdhënien me motrat dhe është film më vete

Mes motrave Vjollca ka shumë dashuri dhe këtë na e tregojnë gjithmonë në postimet dhe dedikimet e tyre në rrjetet sociale. Por mes tyre ka edhe...

Aktualitet 01:00 - 2 Janar, 2019

Xhelozia lidhet me gjatësinë/Ja se ç’thotë shkenca

Duhet të jeni të vëmendshëm kur zgjidhni partnerin, nëse partnerja juaj është e gjatë ose e shkurtë mund të jetë një tregues edhe për nivelin e...

xhelozi
Aktualitet 00:25 - 2 Janar, 2019

Xhelozia, qenka sekreti i një lidhje afatgjatë

Deri më sot, kryesisht pjesa më e madhe e kërkimeve mbi marrëdhëniet në çift janë kryer mbi një brejtës monogam, por kësaj here kërkuesit janë fokusuar...

Aktualitet 22:53 - 26 Dhjetor, 2018

Këto jane gratë më të admiruara të zodiakut

Gruaja e Peshores Këto gra admirohen për shpirtin dhe për bukurinë e tyre. Kanë një lloj shkëlqimi, që i bën të dallojnë nga të tjerat, falë...

xhelozi
Life Style 15:10 - 6 Nentor, 2018

Çfarë të bësh nëse ai e tepron me xhelozinë

Nuk ka dashuri pa xhelozi thonë, mirëpo xhelozia e tepruar çdo në një marrëdhënie të lodhshme dhe të padurueshme. Nëse partneri juaj është xheloz, këtu keni...

Kryesore Show Biz 10:40 - 24 Tetor, 2018

Xhelozi e tepruar! Kivanç Tatlitug i ndalon bashkëshortes ekspozimin në publik

Ai është një nga aktorët më të famshëm në Turqi dhe shumë i dashur edhe për publikun shqiptar. Kivanç Tatlitug dhe bashkëshortja e tij Basak Dizer janë...

Aktualitet 12:38 - 16 Gusht, 2017

Xhelozia fut në sherr çiftin / Rreh gruan në spitalin e Durrësit (Emrat)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Durrësit. Një 29-vjeçar është arrestuar në flagrancë pasi rrahu bashkëshorten e tij me iniciale...

Kronika 16:33 - 8 Tetor, 2015

Xhelozi mes shoqesh, njëra prej tyre përfundon në polici

Një miqësi ndërmjet dy shoqeve është krisur për arsye xhelozie dhe inati me njëra- tjetrën i ka cuar ato në dyert e policisë. Mësohet se vajza...

Kuriozitete 12:30 - 25 Shtator, 2015

Xhelozia e shoqes ndaj jush

Maskën e saj të xhelozisë e vesh gjithnjë. Është gjithnjë e sjellshme, e shoqërueshme dhe e gatshme për gjithçka. Nuk thotë kurrë jo dhe nuk jua...

Kosova & Rajoni 14:17 - 23 Korrik, 2015

Itali/ Vrasësi i shqiptarit: Ishte një moment i errët, nuk doja t’a vrisja

“Nuk di ta shpjegoj se çfarë më ndodhi në atë moment”, ka thënë autori i dyshuar për vrasjen e 17 vjecarit,   në rrëfimin përpara prokurores...